×

Adam Audio A77X - Aktif Yakın/Ortaalan Stüdyo Monitör (Çift)

26691

17.922,37 TL (2820,2  €)

Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız

En geç 22 Kasım Cuma günü kargoya verilecektir.

Marka: Marka Sahibi : Almanya

Adam Audio A77X - Aktif Yakın/Ortaalan Stüdyo Monitör (Çift)

Adam Audio`dan yepyeni bir model A77X.

Bazı kurulumlarda dikey olanların yerine yatay olarak dizayn edilmiş hoperlörler önerilebilir. Bugüne kadar, bu tarz ürünler Adam Audio ailesinde sadece SX üst modelleri için mevcuttu.

Şimdi yeni A77X modeli, çok tutulan A7X ile aynı ileri teknolojilere sahip olacak şekilde donatıldı. Bu yüzden iki yollu hoperlörlere çok benziyor. Ancak A77X, sesi sıkıştırmadan maksimum ses seviye ve dinamiği sağlar. Enerji ve radyasyon karakteristiğinden dolayı hem yakın hem orta alan dinlemeleri için ideal çözümdür.

AX`in tüm modelleri gibi, A77X de ADAM X-ART tweeterlarına sahiptir. Buradaki "X" İngilizce "eXtended frequency response" genişletilmiş frekans tepkimesi yerine kullanıldı ve bu sebeple ART olarak bahsi geçen Accelerating Ribbon Technology- Artan Ribbon Teknolojisi içermesi sebebiyle çok gelişmiş bir sonuç verir: frekans cevabı. Öyle ki 50kHz`e kadar çıkar. Buna ilaveten , X-ART tweeter`ı çok yüksek verime ve maksimum ses basınç seviyelerine ulaşır.

İki 7" woofer`ı büyük ses konileri (1.5") ve güçlü ampliler içerir. Sonuç olarak, hem maksimum ses seviyelerine hem de uç seviyelere ulaştırır. Wooferlar aynı frekans bandlarını kaplamaz: bir tanesi 400 Hz`e kadar alt (sub) bas frekansları, diğeri ise orta seviyelerin çoğunu yansıtır.

Teknik Özellikler
Subwoofer/X-ART Tweeter::
Basket:
Diyafram Alanı / Eşdeğer Diyafram::
Giriş Hassasiyeti:
Frekans Aralığı:
Subwoofer Amp1. power RMS / music:
Woofer Amp2. power RMS / music:
Tweeter Amp. power RMS / music:
High shelve > 5 kHz ve Low shelve < 300 Hz:
Tweeter gain:
THD 9:
Crossover Frekansları:
Giriş Empedansı:
Ağırlık:
Boyutlar:
SPL:

Çok Satanlar