×
Fırsat Reyonu nedir?
  • İade koşullarına uymayan ve tekrar sitemizde sıfır ürün statüsünde satışa sunulamayan ve ürün sahibi müşterimizin isteği üzerine, indirimli olarak sitemizde tekrar satışa sunulan ürünlerdir.
  • Uzun süredir özel stoğumuzda olup satışı gerçekleşmeyen ürünlerde fırsat reyonunda satışa sunulabilmektedir.
  • Orijinal ambalajı veya kullanım klavuzu vb. eksikliklerinden ötürü çeşitli ürünlerde fırsat reyonumuzda satışa sunulmaktadır.
  • Bu alandaki ürünlerin tümü, yine irsaliyeli fatura ile birlikte adresinize gönderilecek olup, 2 yıl garanti kapsamındadır.

Admira Sevilla ADM0630 - Fırsat Reyonu Klasik Gitar

Marka: Marka Sahibi : İspanya
55615

1.263,90 TL (141,15 €)

1.225,98 TL nakit fiyatı

Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız

Yalnızca 1 Adet Vardır

1 adede kadar sipariş vermeniz durumunda, en geç 18 Ocak Pazartesi günü kargoya verilecektir.

Kargo taşıma esnasında ses tahtasının altındaki balkonlarda açılmalar olmuş ve Lutiye "Rıfat Türen" tarafından onarılmıştır. Ayrıca ses tahtasının üzerinde bazı cila çatlakları oluşmuştur. Detayları fotoğraflarda görebilirsiniz.


Geleneksel İspanyol ses deliği tasarımı ve gövdeyi çerçeveleyen filetoları ile Admira Sevilla, "gerçek" bir güzelliğe sahiptir.

Masif sedir ağacı ön kapağı sayesinde yumuşak bir ton verirken, arka ve yanlarda kullanılan egzotik bir ağaç türü olan Sapelli ise karakteristik özelliği olan "sıkılığı" ve "dayanıklılığı" ile SEVILLA'nın sesine çekicilik katıyor.

Sapının ele rahat oturması sayesinde çalarken hiç zorluk çekmeyeceksiniz.

Ön kapak: Masif sedir ağacı
Arka ve yanlar: Sapelli ağacı
Klavye: Gül ağacı
Sap: Afrika maun ağacı
Köprü: Gül ağacı
Burgular: Nikel

Çok Satanlar