×

Audient Sono - Ses Kartı

55353

3.484,52 TL (448,4  £)

Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız

En geç 23 Ocak Perşembe günü kargoya verilecektir.

Sonunda, Gitaristler İçin Bir Arayüz
Sono, Audient’in ödüllü analog kayıt teknolojisini Two notes en iyi hoparlör kabin simülasyonu ile birleştiren, gitarist ve müzisyenler için en üst düzey ses ara birimidir.

Üst Düzey Valve Gitar Preamp
Sesleri Anında Çevir
İkili Torpedo güç amplifikatörü modelleme ve kabin simülasyonuyla dahili 12AX7 analog valve ve 3 bantlı Ton kontrolünü birleştiren Sono, kafanızdaki gitar seslerini hızlı bir şekilde oluşturmanızı, kaydetmenizi ve saklamanızı sağlar.
1.  Dahili12AX7 Valve
2.  Sıcaklığı hisset
3. Klasik Analog Ton

Sesinizi Biçimlendirin
3 Bantlı Analog Ton Kontrolü
Sesinizi Sono’nun 3 bantlı analog Ekolayzerıyla birlikte ayarlayın ve ağır tonlarınızı hayata geçirin veya temiz tonlarınıza ekstra ışıltı ekleyin.

Dahili DSP
Two notes Torpedo Remote Yazılımı
Ünlü Torpedo Power Amp Modelleme ve Cab Simulation'ı doğrudan Sono'ya yerleştirmek için Two notes ile birlikte çalıştık. Masaüstünüzdeki bütün sesleri veya gitar mixleme sürecini  profesyonel bir kayıt stüdyosunda doğru şekilde oluşturmanıza olanak sağlar.

Favori amfinizle kayıt yapın
Çok çeşitli gitar ve bas kabini modellerinden birini seçin ve Marshall 4x12, Fender 2x12, Ampeg 8x10 ve bunlar gibi pek çok klasik ile çalın ve kaydedin.
     
Üst Düzey Teçhizatını Oluştur
En çok ihtiyaç duyduğunuz yerde özelleştirme

Canlı oda veya geniş kabin & mikrofon koleksiyonunuz yok mu? Sorun değil! Oda tipinden, mikrofon modeline, yerleşiminden ve hatta eski ve modern stilistik ton kontrollerine kadar her şeyi bilgisayarınızdan kişiselleştirin.

Canlı Oda
Stüdyodan katedrale kadar her şey

Mikrofon Modeli
SM7B, 421, 161 ve daha fazlası dahil

3 Preset’i Kaydedin
Bağımsız modda kullanın

Sevdiğiniz bir ton bulduğunuzda, Sono'da 3 Preset’i saklayın ve en sevdiğiniz tonları hemen kaydetmeye başlayın, bir dizüstü bilgisayara ihtiyaç duymadan pratik yapın veya hatta sahnede yanınıza 3 amfi alın!
                                          
Daha İyi Performanslar Alın
Sıfır Gecikmeli Kayıt
Gecikmelerin yaratıcılığınızın önüne geçmesine izin vermeyin. Monitor mix, gitarınızdan gelen giriş sinyali ile DAW playback arasında bir mix yapmanıza olanak tanır, gecikme yaşamadan kayıt yapmanızı ve izlemenizi sağlar.
                                                                                         
Koleksiyonunuzu Genişletin
Yeni kabinleri online keşfedin ve deneyin
Two notes online kabin mağazasında mükemmel kabinizi bulun. Her tür için ideal olan endüstri lideri gitarist ve stüdyolardan yeni kabin simülasyonlarına göz atın.

Sizin Pedallarınız, Bizim Kabinlerimiz
Mevcut Pedalınızı Entegre Edin

En sevdiğiniz yankı, gecikme veya distorsiyon pedallarını takın ve benzersiz sesinizi Two notes gücüyle birleştirin ve en sevdiğiniz sesleri kaydetmeye başlayın.

İki Audient Konsolu Mic Pres
Hakettiğiniz profesyonel ses
Sesini mükemmelleştirmek için yıllarını harcadın, neden şimdi onlardan vazgeçesin? Sono, masaüstünüzdeki 20 yıldan uzun analog konsol tasarım mirasını sunar. Audient’in ünlü konsol mikrofon ön amplifikatörlerinden ikisiyle stüdyo kalitesinde kayıt yapın.

Anında Kayıt
Sadece sesinizi yükleyin ve mikrofona gerek kalmadan anında kaydetmeye başlayın ve bir amfi aracılığıyla çalın - ev stüdyoları için mükemmeldir.

Evde Jam
Büyük platformlar kurmanıza veya bilgisayarınızı açmanıza gerek yok, sadece en sevdiğiniz presetleri yükleyin, takın ve komşularınızı rahatsız etme riski olmadan jam’e başlayın.

Canlı Performans
Amfiyi evde bırakın ve hafif seyahat edin. Sono, doğrudan çıkışları kullanarak doğrudan herhangi bir PA'ya bağlamanıza izin verir, size minimum kurulumla harika sonuçlar sunar

İstediğiniz zaman yeniden yükseltin
Donanım amfinizi kaydedin
Özel bir re-amp kutusu almanıza gerek yok. Sono her zaman temiz bir D.I sinyali kaydeder, böylece ilham geldikçe performanslarınızı yakalayabilir ve daha sonra en sevdiğiniz donanım amplifikatörleriyle re-amp yapabilirsiniz.

Daha fazla kanala sahip ol
ADAT ile genişletin

ADAT üzerinden 10 girişe kadar genişletin ve davulları, çoklu mikrofon kabinlerini kaydedin ve hatta canlı performansları capture edin. Sono, parçanızı baştan sona almanıza izin verir.

Tonunuz, Her Yerde
Evde veya yolda
Sono’nun tüm metal konstrüksiyonları dayanıklıdır ve seyahate hazırdır. Nerede olursanız olun sevdiğiniz sesleri yazmaya, kaydetmeye veya jam için hazır olun.

22.8cm X 18.7cm

Özellikler

• 10 giriş / 4 çıkış USB arayüzü
• 12AX7 Valfli Klasik Valf Preampı
• 3 Bant Ton Kontrolü
• İki nota Güç Amp ve Kabin Simülasyonu
• Yeniden amp çıkışı
• 2x Audient Konsolu Mic Pre
• Yüksek Performanslı AKM AD / DA Çeviriciler
• Genişletilebilirlik için ADAT Girişi
• Ana hoparlör çıkışı
• Bağımsız Kulaklık Çıkışı
• Monitor Mix ile Sıfır Gecikme
• USB-C (USB2.0 Uyumlu)
• 24bit / 96kHz
• Metal koruma kasası
• ARC ile ücretsiz eklentiler ve yazılımlar

Çok Satanlar