×
Fırsat Reyonu nedir?
  • İade koşullarına uymayan ve tekrar sitemizde sıfır ürün statüsünde satışa sunulamayan ve ürün sahibi müşterimizin isteği üzerine, indirimli olarak sitemizde tekrar satışa sunulan ürünlerdir.
  • Uzun süredir özel stoğumuzda olup satışı gerçekleşmeyen ürünlerde fırsat reyonunda satışa sunulabilmektedir.
  • Orijinal ambalajı veya kullanım klavuzu vb. eksikliklerinden ötürü çeşitli ürünlerde fırsat reyonumuzda satışa sunulmaktadır.
  • Bu alandaki ürünlerin tümü, yine irsaliyeli fatura ile birlikte adresinize gönderilecek olup, 2 yıl garanti kapsamındadır.

Elixir Electric Nickel Plated Steel With Optiweb Coating 16550- Fırsat Reyonu Takım Tel - Elektro Gitar Teli 009-042 (3 Set)

Marka: Marka Sahibi : Amerika Üretim: Üretim Yeri : Amerika
55975

190,86 TL (28,7  €)

Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız
Temin Edilemiyor
* Ürün sıfırdır, sadece depolama koşullarından dolayı kutusu biraz deforme olmuştur.


2 Paket Fiyatına, 3 Paket Tel!
 
Electric Nickel Plated Steel  OPTIWEB™ Coating
Super Light .009 .011 .016 .024 .032 .042

OPTIWEB™ ile Kaplamalı Elektro Gitar Tellerinde Yeni Bir Çağ Başlıyor!

Kaplamalı Tel Teknolojisinin Yenilikçi-Yaratıcı Şirketi Elixir tüm üretimini gitaristlerin ihtiyaçlarına göre şekillendirmektedir. İşte bu anlayışının bir sonucu olarak da yeni geliştirdiği OPTIWEB™ serisi teller ile gitaristleri ton ve çalım hislerinden ödün verdirtmeden tel ömrünü uzatmayı başardı. 

Elixir'in Yeni teknolojisi OPTIWEB ile korunan nikel kaplama çelik telleri size çok uzun süreli taze-parlak tonlar sunuyor. Üstelik şimdi OPTIWEB teknolojisi sayesinde kaplamasız tellerden alışkın olduğunuz o doğal çalım hissiyatı, ve telin kavrama hissinden ödün vermeden...

  • Kaplamasız tellerle aynı parlaklıkta taptaze tonlar,
  • OPTIWEB kaplama ile tam doğal çalım hissiyat, kaplamasız telle çalıyor gibi hissedersiniz.
  • Elixir Tellerinin kaplama teknolojisi korozyon ve zamanla biriken kalıntılara karşı bilinen tüm kaplamalı tellerden çok daha iyi koruma sağlar.
  • Sürekli tel değiştirmekle uğraşmadan ve çok daha az ödeyerek çok daha uzun süre çalabilirsiniz.

Çok Satanlar