×
Fırsat Reyonu nedir?
  • İade koşullarına uymayan ve tekrar sitemizde sıfır ürün statüsünde satışa sunulamayan ve ürün sahibi müşterimizin isteği üzerine, indirimli olarak sitemizde tekrar satışa sunulan ürünlerdir.
  • Uzun süredir özel stoğumuzda olup satışı gerçekleşmeyen ürünlerde fırsat reyonunda satışa sunulabilmektedir.
  • Orijinal ambalajı veya kullanım klavuzu vb. eksikliklerinden ötürü çeşitli ürünlerde fırsat reyonumuzda satışa sunulmaktadır.
  • Bu alandaki ürünlerin tümü, yine irsaliyeli fatura ile birlikte adresinize gönderilecek olup, 2 yıl garanti kapsamındadır.

EMG 85X Chrome - Fırsat Reyonu Chrome - Aktif Gitar Manyetiği

EMG
Marka: Marka Sahibi : Amerika Üretim: Üretim Yeri : Amerika
42753

584,38 TL (99,98  $)

Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız

Yalnızca 1 Adet Vardır

1 adede kadar sipariş vermeniz durumunda, en geç 13 Aralık Cuma günü kargoya verilecektir.

*Üretici firmanın barkod ve etiketi yanlış basmasından dolayı yanlış sipariş olarak gönderilmiştir. Ürünün yalnızca kutusu açılmış olup, ürün monte edilmemiş ve herhangi bir problem taşımamaktadır. Ürün ithalatçı firmadan EMG 85 olarak satın alınmış olduğu için o fiyat üzerinden indirim uygulanmıştır.

The 85 is one of our first pickups and is the slightly more sophisticated and well rounded half of its famous twin, the 81. Featuring close aperture coils loaded with Alnico V magnets, the 85 is a powerful pickup with exceptional organic tone and versatility. Most often used in the rhythm position, the alnico magnets of this model provide a muscular growl and smooth lead tones to enable you to play the muddiest of blues to the most extreme metal. Try it in the bridge position for exceptional smoothness and soul. This pickup pairs well with just about every other humbucker in our line.

Çok Satanlar