×

Eve Audio SC204 Aktif Monitör Hoparlör

Marka: Marka Sahibi : Almanya
28705

9.008,84 TL (435,42 €)

%3 kampanyalı fiyatı

8.738,58 TL

8.476,42 TL nakit fiyatı

Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız
  • En geç 1 Şubat Çarşamba günü kargoya verilecektir.
Ücretsiz Kargo

2000 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

Eve Audio SC204 - Aktif Monitör Hoparlör ( Tek adet)

SC204 Eve Audio ürünleri arasında en küçük olanıdır. Üretiminde kalite birincil planda tutulmuştur.

Evde çalışıyorsanız veya müzik ya da post-prodüksiyon stüdyosu, ufak bir çift monitör işlerinizin kalitesini test etmenizde size destek olacaktır. Bunlar ikinci bir çift kulağınız gibi çalışırlar. SC204 ufak bir ebata sahip olabilir ancak sisteminizdeki en kaliteli sesi veren hoparlörler olacaklardır.

SC204 altına gömülü olan vidalı montaj noktaları sayesinde standart bir mikrofon sehpasına veya dışardan alabileceğiniz herhangi bir duvar monte aparatı ile rahatlıkla montaja uygundur.

SC204 4" çapında SilverCone woofer kullanmakta olup bu sürücü, balpeteği tasarımda bir diyaframdan ve 1" çapında ses bobinine sahip sofistike bir mıknatıs sisteminden oluşmaktadır. Bu geniş ses bobini daha fazla lineer salınıma izin vermektedir. Sonucunda daha küçük monitörlerden hacimlerine oranla daha fazla dinamik aralık sağlanır. Ek olarak, karşılıksız transparanlık sunan AMT tiz sürücü ile PWM amplifikatör kombinasyonuya SC 204 çok güçlü ve sıkı alt-frekans cevabıyla sizleri hayrete düşürecek.

AMT tiz sürücüsü şirkete özel bir teknoloji olup üstün sonuçlara ulaşılması adına raftan ulaşılabilecek parçalar kullanılmadan üretilmiştir. Kesin doğruluk ve detaya sahip EVE Audio tiz sürücüleriyle birleşik bas ve mid-aralık sıkılığı SC204 monitör sizin ikinci bir çift kulağınız olacağı gibi dilediğinizde yolda kullanıma da uygundur.

Her EVE Audio hoparlör ile birlikte yüksek çözünürlük DSP elektroniklerede sahip olursunuz. Bir basmalı potansiyometre ile doğru ses kontrolü ve farklı filtre ayarlarına ulaşırken monitörlerinizi kolaylıkla çalışma şeklinize ve oda akustiğinize adapte edebilirsiniz.

Eğer dijital işlemeden uzak durmak istiyorsanız EVE Audio monitörler sizin için gerekeni yapmakta. DSP motoru yüksek kaliteli Burr-Brown A/D dönüştürücülere sahip olup amplifikatör yoluna mümkün olan en doğru dijital sinyali aktaracaktır. PWM amplifikatörler doğrudan DSP motoruna bağlı olduğu için ek bir dönüşüm ihtiyacına gerek kalmaz. DSP filozofisi hakkında daha fazla bilgi için üretici adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bass Port Tasarımı
Tüm detay geometride. Port kompresyonunun en büyük dezavantajı yarattığı bas distorsiyonudur. Ses açarsınız ve refleks portun etkinliği azalırken, kirlilik artar. Eve Audio monitörler daha geniş, dikdörtgen ve sert kenarlara sahip olmayacak portlar ile optimize edildi. Bu yüzden Eve monitörler alt frekanlarda daha yüksek verimliliğe sahip yapıdadırlar. Böylece yüksek ses seviyelerinde dahi sıkı, yumruk etkisi yaratan ve port distorsiyonuna sahip olmayan alt frekans duyumuna sahip olursunuz. Monitörlerinize her baktığınızda görmeyeceğiniz koca deliklerde cabası...

Product SC204
Description 2-way System
Dimensions (WxHxD) [mm]145 x 230 x 195
Dimensions (WxHxD) ["]5.71 x 9.06 x 7.68
Free-field frequency range (-3dB)64Hz - 21kHz
TweeterAMT RS1
Mid-Woofer100mm/4"
Cross-over frequency3000Hz
Maximum SPL @ 1m96dB
Number of amplifiers2
Total short-term output power100W
Output power (woofer)50W
Output power (tweeter)50W
Protection limiterok
Settings
Volume-inf. - +6dB
High-shelf filter (-5dB - +3dB)> 3kHz
Desk filter boost (0dB - +3dB)80Hz
Desk filter cut (-5dB - 0dB)200Hz
Low-shelf filter (-5dB - +3dB)< 300Hz
Level-fix dip switchok
Filter-fix dip switchok
Connectors
XLR in (impedance)ok (10k)
RCA in (impedance)ok (10k)
Power consumption
Standby< 1W
Full output70VA
Misc.
Backmounting thread insertsok
Mic stand thread insertsok
Weight kg/lb.3.8 / 8.4



Ürünle ilgili bağlantılar

Eve Audio SC204 Aktif Monitör Hoparlör Müşteri Yorumları

toplam 0 yorum

Henüz yorum yok

Bu ürün için henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yaparak diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsin.

Aktif Referans Hoparlörler Çok Satanlar