×

Fenix USB-800 SET USB Condenser Mikrofon Seti

57483

1.023,72 TL (140,28 $)

%10 kampanyalı fiyatı
921,33 TL

893,69 TL nakit fiyatı

Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız
  • En geç 5 Mart Cuma günü kargoya verilecektir.

Fenix USB-800 SET Usb Condenser Mikrofon Set

Canlı Yayın, Oyun, Podcast ve Vokal/Enstrüman kayıtlarınız için özel olarak tasarlandı!

Kullanımları giderek daha popüler hale gelen USB Kondansör mikrofonlar Canlı Yayın, Twitch, Oyun, Podcast, Youtube ve Instagram içerik ve yayınlarınız için idealdir.

Podcast, Youtube, Instagram gibi platformlarda yayınlarınız için en önemli detaylardan biri ses kalitesidir.

Kaliteli bileşenler, Sıcak Ses farkını yaratır!

FENIX USB800 SET ile içeriklerinize profesyonel ses kalitesi getirmek için artık hazırsınız. FENIX USB800 her koşulda çalışmak üzere tasarlanmış profesyonel bir USB Mikrofondur. Bu, çeşitli ses senaryolarında çok yönlü olmalarını sağlar. Sıfır gecikme özelliği nedeniyle Youtube, Twitch, canlı yayın ve oyun mikrofonu olarak rahatça kullanacağınız bu mikrofon seslendirme, podcast, ev stüdyonuzdaki vokal ve enstrüman kayıtları, konferans, röportaj söz konusu olduğunda da ses kayıt çözümleriniz için harika performans sağlar.

Pratik ve çok yönlü!

Günümüz dünyasından hız her şeydir ve küçük bir ev stüdyosu kurulumuna başlamak için “tak ve çalıştır” diyebileceğimiz kadar hızlı ve kolay oluşu ile idealdir.

Kardioid pickup modeli sayesinde mikrofonun önünde yönlü kayıt yapmak için uygundur. Standart kullanılan bir USB kanalı, Mute (Sessize Al) tuşu ve sıfır gecikmeli bir kulaklık çıkışına sahiptir. USB-800 Mikrofonu Windows uyumlu sistemlerle hiç bir ara yazılım yüklemek zorunda kalmadan kullanabilirsiniz. 

Çok amaçlı standartlara göre hazırlanmış bu mikrofon, dayanıklı ve ağır bir his sunarken keskin, net ses kaydeder. Size mükemmel kayıt açısını sağlamak için işlevsel, kurulumu kolay bir pop filtre ve pop filtre standı da dahildir. Son derece ergonomik ve pratik olan bu set ile dijital ses istasyonunuzda doğrudan zahmetsiz ses yakalayın.


Teknik Özellikler:

  • Yüksek kaliteli kondensör kapsülü
  • Frekans aralığı: 30 Hz - 18 Khz
  • Hassasiyet:-32dB (0dB=1 V/Pa at 1kHz)
  • Polar Pattern: Kardioid
  • Sampling Rate: 16Bit/48K
  • Max: Input SPL: 140 dB 

Çok Satanlar