×
Fluid Audio F5
2

Fluid Audio F5 - Aktif Referans Monitör

51654

2.213,95 TL (352,82  €)

%5 kampanyalı fiyatı
2.103,25 TL

Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız

En geç 22 Ağustos Perşembe günü kargoya verilecektir.

F5 stüdyo monitörü, Fluid Audio’nun ilk tasarımıdır. Kendi fiyat aralığında ve hatta üzerinde yer alan tüm markaların hoparlörlerini tek tek inceledik, eksiklerini keşfettik ve tüm bu sorunları giderdiğimiz bir stüdyo monitörü yarattık.

Fluid Audio'nun oldukça uygun fiyatlı F5 monitörü, çok miktarda teknoloji ve değer içermektedir.  Amplifikatörün arka panosu, daha profesyonel uygulamalar için sadece XLR ve TRS girişlerine sahip değildir, ayrıca daha "tüketici dostu" uygulamalar için bir RCA girişi de dahil ettik. Amplifikatör uzun miks seansları için çok kaliteli bir soğutucuya sahiptir. Çoğu monitör, tüm ısının üretildiği ve kaçamadığı bu tarz soğutucuları ürün kasasının içine yerleştirir. F5 amplifikatöründeki entegreler doğrudan soğutucuya monte edilir. Böylece ısı, sürücülerden ve dahili devreden bağımsız olarak soğutucuya iletilir. Amplifikatör de sınıfında başka bir monitörde bulunamayacak bir şey daha var; 20 dakikalık kullanılmama sonrası amplifikatörü kapatan bir bekleme devresi. Bu bir özellik gibi görünmeyebilir, ancak hepimiz bu gün yeşil enerji ve enerji tasarrufuyla ilgileniyoruz. Bu da bizim enerji konusuna küçük bir katkımızdır. Ayrıca, komponentlerin ürün çalışmadığı zaman boşuna eskime problemini ortadan kaldırdığı için ürünün ömrünü de uzatmaktadır.

Amplifikatör son derece önemli olmakla birlikte, sesin tamamı sürücülerin ve portun monte edildiği ön bölmeden yayılır. Bas sürücü, eğri-doğrusal bir geometriye sahip olan ve iyi sönümlenmiş bir bütil kauçuğa monte edilen bir kağıt hamur kompozit koni kullanır. Tüm bunlar tweeter ile sorunsuz bir şekilde bütünleşen çok iyi kontrol edilen bir bas sürücü yanıtına katkıda bulunur. Tweeter kendisi işlenmiş bir ipek malzemedir, yani çok hafif, çok hızlıdır ve yüksek frekanslara doğru miktarda artikülasyon ve "air” sağlar.

İyi bir şekilde güçlendirilmiş MDF kabini rezonansları en aza indirir ve ön monteli bas refleks portu, bas enerjisinin doğrudan dinleyiciye doğru yayılmasına izin verir. Ve sınıfındaki diğer birçok monitörün aksine, kolay erişim için ön bölmede ses kontrolü vardır.

Tüm bu özellikler harika bir fiyata harika bir son derece iyi dinleme ve miks deneyimi yaratmak için bir araya gelmiştir.

Çok Satanlar