×
Fırsat Reyonu nedir?
 • İade koşullarına uymayan ve tekrar sitemizde sıfır ürün statüsünde satışa sunulamayan ve ürün sahibi müşterimizin isteği üzerine, indirimli olarak sitemizde tekrar satışa sunulan ürünlerdir.
 • Uzun süredir özel stoğumuzda olup satışı gerçekleşmeyen ürünlerde fırsat reyonunda satışa sunulabilmektedir.
 • Orijinal ambalajı veya kullanım klavuzu vb. eksikliklerinden ötürü çeşitli ürünlerde fırsat reyonumuzda satışa sunulmaktadır.
 • Bu alandaki ürünlerin tümü, yine irsaliyeli fatura ile birlikte adresinize gönderilecek olup, 2 yıl garanti kapsamındadır.

IK Multimedia iRig Keys 37 - Fırsat Reyonu MAC ve PC için 37 mini tuşlu USB MIDI Klavye

58355

1.318,23 TL (86,39 €)

1.278,68 TL nakit fiyatı

Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız
 • Yalnızca 1 Adet Mevcuttur
 • 1 adede kadar sipariş vermeniz durumunda, en geç 24 Ocak Pazartesi günü kargoya verilecektir.
KUTUSUNUN SADECE GÜVENLİK BANDI AÇILMIŞTIR. ÜRÜN SIFIRDIR, BİR PROBLEMİ YOKTUR. GARANTİ VE İADE KOŞULLARI AYNI ŞEKİLDE GEÇERLİDİR..

**************************************************

*Ürün direkt olarak mobil cihazlar ile çalışmayacaktır. Çalışması için uygun adaptör ve plugin satın almanız gerekmektedir.

IK Multimedia iRig Keys 37
 
37 mini-tuşlu USB kontrolör - Mac/PC

Güçlü ve portatif. 
Konsantre kompakt yaratıcılık. Eğer bunlar ile ilgileniyorsanız iRig Keys 37 ultra portatif MIDI klavye ile hepsine sahip olabilirsiniz. 37 tuşe hassasiyetine sahip mini tuşu ile, istediğiniz her yerde ve her yazılımda müzik çalışmalarınızı yapabilirsiniz.
 

iRig Keys 37’nin kullanımı oldukça kolaydır. Tamamen MIDI ve USB uyumludur. Bu sayede sürücü veya ek bir yazılım yüklemeden tak ve çalıştır olarak kullanabilirsiniz. 

Ekstra bir güç kablosuna ihtiyaç duymaz çünkü elektriğini USB’den beslenerek almaktadır. Bu da sizi ekstra yük ve karmaşık kablolardan kurtarır.

İster klavye çalın isterseniz prodüktör olun gerektiği zamanda zahmetsizce aklınıza gelen melodileri şarkıya dönüştürebileceksiniz. 

iRig Keys 37’yi canlı performanslarınızda da kullanabilirsiniz. IK Multimedia’ya ait güçlü yazılımlar ile performansınıza yaratıcı bir unsur daha katmış olacaksınız.
 

iRIg Keys 37 küçük olabilir ancak boyutları sizi yapabilecekleri konusunda yanıltmasın. 37 tuşe hassasiyetine sahip tuşu, pitch ve mod tekerleri, pedal için giriş, oktav tuşları, ses ve data düğmesi ve ışıklı diğer düğmeleri ile profesyonel olarak size birçok seçenek sunmaktadır. 

MIDI kanalı, atanmış düğmeler, klavye transpozisyonu gibi birçok ayarı da daha sonra kullanılmak üzere kaydedebilirsiniz. 4 adede kadar farklı konfigürasyonu saklayabilirsiniz.
 

SampleTank 3 SE; Mac ve PC için Logic, Pro Tools, Cubase…vb. programlar gibi çalışan bir müzik yapma yazılımıdır. iRig Keys 37 kutu içeriğine dahildir.
 
 
iRig Keys 37 için kayıtlı kullanıcı olduğunuzda ücretsiz enstrüman koleksiyonuna da sahip olacaksınız. Davul sesleri kiti olan THE GRID ve IK kullanıcı alanından seçeceğiniz 5 enstrümana ücretsiz sahip olacaksınız.


 
Paket İçeriği
 • iRig Keys 37
 • USB ‘den Micro-USB’ye kablo

Boyutları
 • Boyutları: 503mm x 120mm x 40mm
 • Ağırlık: 660g

Gereksinimler
 • iRig Keys 37 Mac/PC ile çalışır ve mobil cihazlara uyumludur.
 
Bilgisayarlar 
 
 
 
Mac®: Mac OS X 10.6 veya yenisi.
Windows®: Windows XP (SP3), Windows Vista (SP1), Windows 7 veya Windows 8.


iOS Cihazlar
 
 

 • iOS ile uyumludur. Kamera bağlantı kiti veya Lightning’den USB’ye kamera adaptörü gerekmektedir.
iPhone 6s Plus, iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4s, iPhone 4, iPhone 3GS, iPod touch (5. 4. Ve 3. nesil), iPad Air 2, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad Air, iPad mini 2, iPad 4. nesil, iPad mini, iPad 3. nesil, iPad 2, iPad. iOS 4.3 veya yenileri ile uyumludur.

Android Cihazlar
 
 

 • Android ile uyumludur. USB-OTG adaptör gerekmektedir.
Android 5.0 veya yenisine sahip Samsung Professional Audio cihazları ile çalışır.

Çok Satanlar