×

IK Multimedia iRing Beyaz - iPhone, iPad ve iPod Touch Kontroller

Marka: Marka Sahibi : İtalya Üretim: Üretim Yeri : İtalya
36483

177,98 TL (25,96  $)

Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız

En geç 9 Temmuz Perşembe günü kargoya verilecektir.

Yeşil

178,00 TL (25,96  $)

Gri

178,00 TL (25,96  $)

Beyaz

178,00 TL (25,96  $)

IK Multimedia iRing - iPhone, iPad ve iPod Touch Kontroller

Geliştirilmiş hareket dedektörlü ve pozisyon algılayıcılı teknoloji sayesinde iPhone, iPad ve iPod touch üzerinde kontrolü bir üst seviyeye taşıyın.

Kontrolü ele alın
iRing ile iPhone, iPad ve iPod touch üzerinde müzik uygulamalarınızı ve efektleri cihazınıza dokunmadan kontrol edin! iRing el hareketlerinizi müzik uygulamalarınızın üzerindeki parametre ve efektleri kontrol edebilmenize olana sağlıyor.

Cihazınızın önündeki kamera, ele takılabilir yüzük şeklindeki iRing’in pozisyonunu, hareketlerini ve patternlerini algılar. Tek seferde 6 parametreyi kontrol edebilmenize imkan sağlar.

XYZ’nin ABC’si

Peki nasıl çalışıyor? iRing biri üçgen, diğeri ise dikdörtgen yüzeye sahip toplam 6 hareket sensörü olan parmaklarınızın arasına rahatça yerleştirebileceğiniz bir cihaz. Cihazın ön kamerasını ve hacimsel pozisyonlama algoritmalarını kullanarak el hareketlerinizin tam olarak yerlerini tespit eder. Bu hareketler eş zamanlı olarak MIDI kontrol mesajlarına dönüşür ve uygulamanız tarafından rahatlıkla okunabilecek şekilde gönderilir.

Motor: iRing FX/Kontrol Uygulaması
iRing konseptinin merkezinde iRing FX/kontrol uygulaması yer almaktadır. iRing FX/kontrol, bu teknolojinin temel sürücüsü olup uygulamanıza sistemin çalışmasını sağlayan sinyalleri göndererek parametrelerin, efektlerin ve çok daha fazlasının kontrol edilmesini sağlar.

iRing FX/Control ayrıca multi efekt işlemcili uygulamalar ile uyumlu bir AudioBus ve Inter-App’tir. En sevdiğiniz ses uygulamalarına mükemmel ses efektleri ekleyebilir ve iRing’inizle onları kontrol edebilirsiniz. iRing FX/Control ile tam 16 adet yüksek kalitede yaratıcı efekte sahip olacaksınız. İRing ile ücretsiz gelen yazılıma ayrıca App Store’den de ulaşabilirsiniz.

Özellikleri

Paket İçeriği
2 iRİng (aynı renkte)

Gereksinimleri

iOS Cihazlar

iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPod touch (5. Ve 4. nesil), iPad Air, iPad 4. nesil, iPad 3. Nesil ve iPad mini. iOS 6.0 ya da daha yeni gereklidir

Bilgisayarlar

Mac®: Mac OS X 10.5 ya da yenisi. iOS cihaz gereklidir.
Windows®: Windows® XP, Windows® Vista, Windows® 7, ya da Windows® 8. MIDI LAN/Wi-Fi sürücüsü gereklidir. iOS cihazı gereklidir.

Çok Satanlar