×

Kozmos KST-57RS-GMN 57 Stratocaster HSS VWH - Vintage White Elektro Gitar

59267

3.231,00 TL

3.134,07 TL nakit fiyatı
Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız
Temin Edilemiyor

Geleneksel-Efsane Gövde Tasarımı

Stardust serisinde; yüksek teknoloji yardımıyla özenle seçilmiş ve kesilen ağaçlar, Kozmos usta işçiliğinin kusursuz dokunuşlarıyla buluşarak geçmişten günümüze gelerek efsane olmuş Strat gövde yapısını sizlere sunuyor. 57 Strat modelinde masif ıhlamur ağacından üretilen gövde, sap kısmı ile mükemmel derecede birleştirilir ve ıhlamur ağacının getirdiği hafif gövde yapısıyla sizlere her pozisyonda rahat çalım imkanı sağlayabilmektedir.

Kanada Akçaağaç’tan Sap

Kanada’da yetişmiş Akçaağaç’tan üretilen sap üzerinde, gül ağacı veya akçaağaç klavye seçenekleriyle size hem çalım hissiyatlarınızda, hem de ton tercihlerinizde seçenekler sunar. Klavye üzerinde nikelden üretilen 21 fret ile Strat gövdeler üzerinde klasikleşmiş noktalı pozisyon işaretleri ile donatılmıştır. Sap üzerindeki özel cilası sayesinde parlak yapısı, gitarınızın sap bölümünü dış etkenlere karşı korumanın yanında, rahat çalım imkanını da sağlayabilmektedir.

Sıcak Gitar Tonları

Strat gövde üzerinde klasikleşmiş üç single (tekli) manyetik veya humbucker-single-single manyetik opsiyonlarıyla sizlere geniş ton alternatiflerini sunabilmektedir. Güçlü bir sound alabilmek adına yüksek çıkışlı fakat buna rağmen vintage tonları verebilecek şekilde özenle sarılan manyetikleri, 5 pozisyonlu anahtarı sayesinde tüm tarzlarda müziğe uyabilecek tonları rahatlıkla sağlayabilmektedir. Bir adet master volume ve iki adet tone kontrol potansı ile tüm pozisyonlarda istediğiniz tonlara ulaşabilmenize imkan verir.

GÖVDE 
Gövde AğacıMasif Ihlamur Ağacı
Gövde CilasıParlak
Gövde ŞekliStratocaster®
SAP  
Sap AğacıÖzel Seçilmiş Kanada Akçaağaç
Sap CilasıParlak
Sap Şekli-
Tel Boyu25.5" (648 mm)
Tuşe AğacıAkçaağaç
Tuşe Yarıçapı-
Perde Sayısı21
Perde Boyutu-
Üst EşikSentetik Kemik
Üst Genişliği1,65“ (42 mm)
Sap İşlemesiSiyah Noktalar
ELEKTRONİK  
Köprü ManyetiğiKozmos Humbucker
Orta ManyetikKozmos Single Coil
Sap ManyetiğiKozmos Single Coil
Kontroller1 Adet Volum, 2 Adet Ton
Manyetik Seçici5 Konumlu: 1. Konum Köprü Manyetiği; 2. Konum Köprü Manyetiği ve Orta Manyetik; 3. Konum Orta Manyetik ; 4. Konum Sap Manyetiği ve Orta Manyetik; 5. Konum Sap Manyetiği
Manyetik KonfigürasyonuHSS
Elektronik Devre-
AKSAMLAR  
KöprüKrom
KaplamaKrom
BurgularDie-Cast Krom
TellerD'AddarioElektro Gitarlar Çok Satanlar