×

Moog Subsequent 25 25-tuşa sahip analog synthesizer

Marka: Marka Sahibi : Amerika
58353

25.371,46 TL (1412,35 $)

24.610,31 TL nakit fiyatı
Peşin fiyatına taksit fırsatları için tıklayınız
  • En geç 16 Ağustos Salı günü kargoya verilecektir.

Subsequent 25, klasik Moog enstrümanlarının analog ruhunu modern bir ses tasarım cihazının rahatlığı ve iş akışıyla birleştiren 2 notalı bir paraphonic analog synthesizer'dır.

Moog’un en kompakt klavye synthesizer'ı olan Subsequent 25, Moog synthesizer'ların ünlü olduğu tüm zengin ses yoğunluğunu sunar.

Yaratım sürecinizi hemen başlatacak, ustalıkla programlanmış önceden ayarlanmış tonlara (preset’lere) anında erişim sağlayın, ardından tamamen benzersiz bir şey oluşturmak için her knob’un sabit işleve sahip olduğu ön paneli keşfedin. Kendi özel analog ses kitaplığınızı tasarlayın, ardından ücretsiz Subsequent 25 Editor / Librarian Yazılımı ile sonsuz sayıda patch kaydedin ve geri çağırın.

3 Osilatörün tümünü Unison Modunda katmanlayarak yer sarsan analog bası kullanın ya da Osilatör 1 ve 2'yi ayırmak için yeni Duo Modu'nu devreye alarak aynı anda 2 farklı nota çalarak yeni müzikal kapılar açın. Subsequent 25'in analog ses motorunu istediğiniz şekilde tetikleyin; 4 yerleşik CV girişi aracılığıyla diğer voltaj kontrollü analog ekipmanlar ile entegre ederek, DIN ve USB MIDI kullanarak en sevdiğiniz DAW ile arabirim oluşturarak veya ultra hızlı hareket edebilen tuş takımı ile tamamen manuel olarak kullanın.

Subsequent 25’in analog filtre bölümü, dönüştürülebilir Multidrive devresini, OTA distortion ve FET drive modülünün benzersiz bir kombinasyonunu içerir. Mixer bölümünün (genişletilmiş headroom’a sahip), Ladder Filtresinin ve Multidrive devresinin yaratıcı kullanımı sayesinde, çok çeşitli klasik analog renkler ve agresif modern tonlar elde edilebilir.

Taşınabilirlik için tasarlanan Subsequent 25, sahneden stüdyoya geçişte ve aradaki her durakta eşit derecede güvenilir olan en çevik Moog synthesizer'dır. Subsequent 25’in kompakt formu her duruma uyum sağlar ve stüdyo masanızda çok yer kaplamaz- yine de her odayı güçlü synth bas, dinamik analog perküsyon ve harmonik yönden zengin lead'lerle doldurur.

Klasik analog ses tasarımını modern dijital iş akışlarına ve DAW ortamlarına kusursuz entegrasyonla dengeleyen Subsequent 25, MIDI otomasyonuna ve tüm ön panel ve iç devre sentez parametrelerinin geri çağrılmasına olanak tanıyan tam bir MIDI uygulamasına sahiptir.

Subsequent 25, benzersiz ses ifadesi ve sanatsal vizyonu gerçekleştirmek için çok yönlü yeni bir araçtır. Aerodinamik arayüzü ve dinamik ses tasarımı esnekliği ile bu synthesizer, insan ve makine arasında devrim niteliğinde bir bağlantı kurarak yeni müzik deneyimlerine yol açıyor.

  • SES MOTORU TİPİ: Analog (2 x Osilatör, 1 x Sub Osilatör, 1 x Gürültü Üreteci)
  • TUŞ SAYISI: 25
  • TUŞ TÜRÜ: Yarı ağırlıklı, Hıza duyarlı
  • DİĞER KONTROLÖRLER: Pitchbend, Mod Tekerleği
  • POLİFONİ: Monofonik, 2-Notalı Paraphonic

Synthesizer Çok Satanlar