Toplam Mini Forum: 6 - Toplam Mini Forum Yanıt: 0
Mesaj yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
6. Y. S.

Bu gitara yaklaşık 1 aydır sahibim. Köprüde edge zero ve zp2 sistem kullanılması akordun kaçmamasına ciddi bir şekilde yardım ediyor. Üst eşikteki locking nutlar ise gayet sağlam, ne kadar çok sıkarsam sıkayım yalama gibi bir durumla karşılaşmayacağım gibi gözüküyor. Üzerindeki inf manyetikler de birer dimarzio ya da seymour duncan olmasalarda gayet başarılı. Humbucker manyetiklerle güzel solo tonları yakalamanız mümkün. Single manyetik ise cleanlerde gerçekten başarılı ancak blues tonları beklemeyin. Jazz, Rock, Hard Rock, Enstürmental Rock ve metal müzik çalınabilir. Heavy metal ya da trash çalacak olan arkadaşlar jackson marka gitarlara yönelebilirler. Sonuç olarak diyebilirim ki bu gitar bir solo gitarı.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 9        Hayır : 0

5. can1983
Bu gitarı kullanan veya denemiş olan arkadaşlar yorum yaparsanız çok sevinirim.
Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 18        Hayır : 2

4. Mustafa Aksoy

Arkadaşlar, daha bugüne kadar Ibanez rg350dxz alacağıma kesin kararlıydım, ama şimdi de karşıma bu çıktı. Aslında aralarında pek fark yok, gövde ağacı farklı o kadar. Sizce hangisi daha iyidir? Ben gitarı manyetik modifeyisyle birlikte 10 sene kulanmayı düşünüyorum. Hangisini alırsam alayım manyetikleri ilerde değiştireceğim. Sizce Ibanez rg350dxz mi, yoksa Ibanez S570B mi? RG350DXZ ise ''Evet'', S570B ise ''Hayır''.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 2        Hayır : 49

3. Eren Çolak

Bu gitarı denemedim. (en kısa sürede deneyeceğimden şüphem yok) Ama Ibanez s320 kullanmış biri olarak şunları söyleyeyim. O gitar h-h olmasına rağmen (tabi 5 yolluydu switchi) tonal bağlamda gayet geniş bir yelpaze sunuyordu ve metal adına gayet güzel tonları vardı. O gitarın tremolosu zp olmamasına rağmen fazla zorlamadıkça sorun çıkartmıyordu ve klavyesi gayet rahattı. Bu gitarı düşünen arkadaşlar (özellikle 1500 tl bütçesi olan arkadaş) gitarı deneyip tarzına göre yapacağı manyetik modifiyesiyle gül gibi geçinir düşüncesindeyim. Hatta almayı planlamıyorum desem yalan olur. :)

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 16        Hayır : 0

2. Rüzgar ÜNAL

Gitarı alacağım ama kararsızım sizce esp mi ibanez mi ltd mi? 1.5 milyar bütçem var.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 24        Hayır : 11