Toplam Mini Forum: 32 - Toplam Mini Forum Yanıt: 3
Mesaj yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
32. Tekn

Mix-Mastering yaparken net duyabilir miyim sesleri? Duyarsam EVET, Duyamazsam HAYIR

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 13        Hayır : 3

ugur
Kulaklıkla yapılan mix'e pek güvenmeyin, hele ki ucuz kulaklıklarla... en azından bir yamaha hs50 monitör alın ki yaptığınız mix her kaynakta dengeli duyulsun.
31. pakicik

Fiyatına göre paha biçilemez bir kulaklık. Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum ve hala ilk günkü performansını sergiliyor. Bas gitarımla birlikte kullanıyorum. Hiçbir sıkıntı yaşamamaktayım. Referans kulaklıklara alışık değildim ve bu kulaklığı kullandığımdan beri normal kulaklıklar zevk vermiyor. Bütün sesleri ince detayları apayrı bir şekilde duymak güzel bir olay. Bundan başka referans kulaklık kullanmadığım için kıyaslama yapamıyorum. Bu arada dışarıya ses verdiğini unutmayın lütfen.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 4        Hayır : 1

30. enes usanmaz

Bu kulaklıgı yaklasık 1 yıldır kullanmaktayım ve alırken ben de mydukkan yorumlarını okuyarak almıstım. Fiyatına göre gerçekten hiçbir kulaklıkla kıyaslanamayacak kalitede bir kulaklık. Özellikle kayıt alımlarındaki performansı çok iyi ve referans kulaklık sıfatını gerçekten hakettiğine inanıyorum.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 2        Hayır : 0

29. erhan gökmen

Kulaklık geçen hafta elime ulaştı. Gerçekten çok rahat, kafaya tam oturuyor ses detaylarıda çok iyi, yalnız tek şikayetim Gitarım neck pozisyondayken ses fazla açık olmasa dahi kulaklık sesi kaldırmıyor ve titreme cızırdama oluyor. Kulaklığı ZOOM G2 ve E-MU 0404 ile test ettim, özellikle ZOOM da beklediğim sonucu alamadım. Iphone da müzik dinlerken ses sonda bazen yine oluyor. Bu durum normaldir için evet, kulaklıkta bir hata vardır için hayır'a basınız, cevap yazarsanız sevinirim.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 2        Hayır : 16

28. Bertan KARAKAŞ

Egemen kulaklıklar genelde standart jak girişine sahiptir ve bu kulaklıkta aynı olduğundan yine uymayacaktır fakat çözüm çok basit. Küçük jak girişini büyüğe çeviren aparatlar mevcut. Bunun tam tersi olarak satılanlarıda var. Senin ihtiyacın olan küçük jak girişini büyüğe çeviren adaptör denilen aparattan almak. Kalite kalite fiyatları değişmekte ama ucuz olanlarda işini görür. Fiyatları 3-5 lira birşey. Herhangi bir elektronik mağazadan veya bu siteden temin edebilirsin.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 7        Hayır : 2

Quercus
1/4 inçten 1/8 inç çeviricisi zaten kulaklıkta mevcut. Herhangi bir aparat almaya gerek yok.