Toplam Mini Forum: 5 - Toplam Mini Forum Yanıt: 0
Mesaj yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
5. ali yıldız beker
Telleri 10 gündür kullanıyorum; dayanıklı tellere benziyor; birinci ve ikinci teller çok parlak; 6. tel 0.44 inch olduğu için ses biraz az gibi geliyor, aslında iyi bir bas veriyor. Genel olarak çok dengeli buldum telleri, sound olarak.0.12 tel kullananlara tavsiye ederim.
Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 0        Hayır : 0

4. ysnygt

Ürün tonu fena değil fakat teller biraz sert, çalımı zorlaştırıyor ve "çok" da dayanıklı değiller

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 0        Hayır : 1

3. stable

Mikrofonlayarak akustik gitar kaydediyorsanız eğer, düşünmeden almanız gereken bir tel bu. Şahane dengeli bir tonu var. Ne bassı fazla ne tizi fazla ne midi az ya da çok. Bütün frekanslar çok dengeli geliyor. Daha önce 11 ya da 10 numara telde denemiştim onlar biraz tizdi ama akustik gitara en çok 12 yakışıyor bence.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 20        Hayır : 0

2. H. Y.
Yazmayı unutmuşum; alt iki tel (1. ve 2. tel) elektro gitar için de kullanılabilir (paketin üzerinde zaten belirtiyor)
Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 5        Hayır : 2

1. H. Y.

Fiyatından dolayı deneme amaçlı aldığım tel idi. Bas ve tiz dengesi iyi, ancak 6. tel (en üst tel) daha az ses veriyor. Başta bu durumu biraz garipsiyorsunuz, ama sonradan zaten kulak alışıyor. Ellerim çok terlediğinden mi bilmiyorum, daha ilk kullanmamda alt iki tel (1. ve 2. tel) parmak uçlarımı yeşile boyadı. Bir süre sonra da teller az da olsa paslandı. Teller yaklaşık bir aydır takılı, arada bakımını da yapıyorum, şu ana kadar çok fazla bir ton kaybı olmadı.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 5        Hayır : 2