Toplam Mini Forum: 5 - Toplam Mini Forum Yanıt: 0
Mesaj yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
5. B. E.

Öncelikle gitarın telini beş dakikada değiştirmek ufak çaplı bi rekor olsa gerek, Floyd Roselu gitarınız varsa hele Guiness'e başvurulabilir. Gitar deyince aklınıza sadece elektro gitar gelmesin, klasik gitar da telli enstrümandır ve telin burgu üzerinde en az üç tur dönmesi tavsiye edilir. Bu tarz aletler sürekli tel değiştirenler için candır, biz tornavidadan bozmasını yaptık yıllar önce orası ayrı...

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 13        Hayır : 1

4. I. U.

4-5 dakikada nasıl tel değiştiriyorsunuz anlayamadım gerçekten. Çok sık tel değiştiren biri için gayet kullanışlı ve uygun fiyatlı bir ürün bence.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 16        Hayır : 7

3. U. K.

Aslında sırf bu değil, bütün tel sihirbazları düşününce gereksiz olabilir ve alınması şart değildir; sonuçta tel değiştirmek, akort etmek maksimum 4-5 dakikanızı alır? Ama tercih meselesi tabi. Bu gayet kullanışlı gözüküyor, orası ayrı.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 19        Hayır : 21

2. S. S.
Günde 20 kere tel değiştirsem bile bu ürünü alma ihtiyacı duymam. Bunun yerine 1.5tl ye tel sihirbazları var arasnda fazla bir fark yok. Zaten tel takarken 1 - 2 tur çeviriyorsunuz, ben tavsiye etmiyorum
Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 37        Hayır : 16

1. E. G.

Ürün tam bir gün bile olmadan elime ulaştı. Kullanımı çok rahat. Hiç bu kadar rahat tel değiştirmemiştim. Şiddetle tavsiye olunur.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 23        Hayır : 44