Toplam Mini Forum: 9 - Toplam Mini Forum Yanıt: 5
Mesaj yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
9. oktay kuşçu

Arkadaşlar tel berbat, godin grand concert sa model gitarimda bir deneyeyim dedim taktigima pisman oldum, godin gibi iyi bir gitarda bile berbat. Hele ki tizler cok kotu, solo calarken iskence cektiriyo sesi cok sagir, elde hic kaymiyor dandik bir ses veriyor hic tavsiye etmiyorum. Bu tele iyi diyen adam telden anlamiyordur, gidin savarez alin muthis bir tel inanin 10 lira fazla verirsiniz hem 2 kat uzun omurlu gider hem muthis bir ses alirsiniz, hem de calim rahatligi verir, teli denemek icin aldim almaz olaydim, kaliteli telden sasmamak lazim hannabach ta cok iyi ses veriyor fakat hic uzun omurlu degil.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 0        Hayır : 5

8. tassrcn

Harika bir set ! Uzun süre sizi götürecektir. Ayrıca "mydukkan.com" ekibini de Türkçe konusundaki hassasiyetinden kaynaklı tebrik etmek lazım.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 6        Hayır : 3

7. alpergnc

Tel güzel kaliteli fakat, kalın mi telinin uç kısmında yarım parmak boy bir gevşeme gördüm, umarım binde bir olan bir hatadır. O kısım gerginliğin olmadığı kısıma geldiği için sorun olmadı. Genel olarak kaliteli ve iyi bir tel.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 3        Hayır : 2

tassrcn
Sanırım piyasadaki bu telin hepsi öyle. Doğru bi şekilde takıldıktan sonra bir sorun oluşturmuyor.
yas

Bence bu bir kusurdur ve düzeltilmesi gereklidir. Ticaretse düzgün yapılmalı ( hak geçiyor) İade ederseniz ya da görevli arkadaşlara söyleyin kontrol edip sonra yollasınlar.

Ş. Yekta

O bir kusur değil gereklilik şu videoyu izle sebebini gayet güzel anlatmışlar. http://www.gitarteknikleri.com/watch.aspx?v=Klasik%20Gitar%20Tel%20De%F0i%FEimi%20(HD)_721

Luthier

Kalın Mi teli kalın olduğu için düğüm atılması zordur. Çoğu marka düğüm atımını (alt eşik) kolaylaştırmak için özellikle o şekilde üretir. Ben tam olarak güvenemediğim için yine de o kısmı kesip öyle düğüm atıyorum.

6. BatuhanRock

Arkadaşlar ben anlamadım bu tel seti mi? yoksa tekli tel mi? Set ise evet, tekli ise hayır'a basarsanız sevinirim.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 21        Hayır : 0

alpergnc
Tel takımdır.
5. stable

Kullandığım en iyi klasik gitar teli diyebilirim, tel hem çok sağlam, hemde çok organik bir tonu var. Fenderin şuana kadar kötü teline rastlamadım hiç. Ne bass'ta ne elektroda ne akustik gitarda ne klasik gitar telinde. Bu telden çok memnun kaldım.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 10        Hayır : 1