Toplam Mini Forum: 8 - Toplam Mini Forum Yanıt: 1
Mesaj yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
8. privietdruzya
2 saat içerisince karardı, üçüncü günde ince mi teli koptu. fakat tonu güzel, o konuda hakkını vermek gerekir.
Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 1        Hayır : 0

7. F. A.

2 Adet sipariş ettim yorumlardan bakarsak iyi bir tel bekliyorum.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 7        Hayır : 1

6. H. .

Alırken iki adet almıştım ve uzun süredir kullanıyorum, hiçbir sıkıntım olmadı teller gayet iyi. Önceden D'addario kullanıyordum, bu teller bence daha iyi.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 6        Hayır : 1

5. egemen.karci

İlk defa elektro gitar teli değiştim, bundan önce cort x-6 'nın orijinal telini kullanmıştım ama bu teli takınca gıcırı gıcır akıcı bi ses tonu aldım. Bence güzel bir tel.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 19        Hayır : 3

4. Berat Akdağ

Squier afinity telecaster aldığımda üstünde bu teller vardı. Teller gayet iyi, çok mennunum teller çok yumuşak bendlerde hiç bir sıkıntı yaşamadım. Daha önceki gitarımda ernie ball vardı ve teller çok sertti bu gayet iyi. En alt teli bend yaptığımda 4 tele kadar çekebiliyorsunuz bence gayet iyi.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 11        Hayır : 3

ernnaydn

Gerçekten yumuşaklığı ve dayanıklığı uzun sürüyor ancak bu teli almadan önce ernie ball kullanıyodum, bu tele geçince dalga geçmiyorum böyle bir samandan bi tel havası geliyor, ton olarak ernie ball daha başarılı ama 1 ay sonra teller aşırı sertleşiyor ve özellikle akor zor basılıyor özellikle fenderin kalın mi telinde aşırı bi reverb var nedenini anlamadım, dediğim gibi tonunu pek begenmedim, ton açısından ernie ball ömür açısından bu tel her ikisi için elixir.