Toplam Mini Forum: 22 - Toplam Mini Forum Yanıt: 3
Mesaj yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
22. spoon

Merhabalar. Bu tel heavy metal ve hard rock tarzları için yeterli parlaklıkta distortion sağlıyor mu? Yoksa daha tok ve doygun sesler mi veriyor?

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 4        Hayır : 0

21. RECEP SATILMIŞ

En beğendiğin yönü ( nasıl yaptılar bilmiyorum ama ) parmaklarınızla teller arasında daha az sürtünme olduğu kesin. Yani çalımı kolaylaştıran bir ürün. Normal tellere göre daha geç paslandığını da belirtmek isterim.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 11        Hayır : 1

20. onur gokmenoglu
Aldığım hafta 4 tanesi koptu takımın.Bu tele verdiğim parayla bir fakiri doyursaydım sevaba girerdim..
Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 3        Hayır : 37

Onur Arslan
Köprünün saddle'larının hatasıdır o.
19. barisgumus
merhabalar herkes 009 telinden şikayet etmiş floyd rose larda kopuyor diye peki bendlerde nasıl acaba?
Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 4        Hayır : 6

18. vefacelikag

Önceki mesajıma ek olarak birşey daha söylemek istiyorum, floyd rose sistemi olan gitarlara bu setin 0.9 unu şahsen önermiyorum. Diğer tüm telleri takin ama 0.9 unu başka bir markadan tercih edin derim, germe gevşetme hareketleri sonrası 0.9 tel çok büyük ihtimalle kopacaktır, gerçekten Elixirin en büyük hatası 0.9 tellerini sağlam yapmaması veya tremololu gitarlara uygun yapmıyorlar oda ayrı bir seçenek. Elixirin 0.9 teli yerine D Addario vb. markalardan bir adet 0.9 tel alıp gerisini Elixir takarsanız bence daha uzun ömürlü olacaktır.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 10        Hayır : 20

risingforce

Gitarın kulağındaki delikte bir sorun olmasın daha öncede fender kasa bi gitarımda vardı böyle bir sorun kesiyodu 09 telleri, zımpara veya ince eğe ile tesviyelemek lazım bir miktar.

osxfang

7 yıldır elixir 9-46 kullanıyorum, aklının almayacağı şekilde floydrose kullanıyorum 1 kere tel koparmadım şu zamana kadar. Bu iş biraz gitarının kalitesine bakıyor.