Toplam Mini Forum: 31 - Toplam Mini Forum Yanıt: 0
Mesaj yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
31. cmgkhn

Fiyatı uygun ve işlevini gayet iyi yerine getiriyor. Tuner'ı hızlı ve doğru çalışıyor (kablo girişi ile kullanıyorum). Yanında gelen mikrofon jakla klasik gitar vs de akort edilebilir ya da kulağınızla akort etmeniz için nota seslerini de çıkarabiliyor. Metronomu gayet yüksek sesli ve ses düzeyi ayarlanabiliyor, kulaklık girişi de olduğu için isterseniz dışarı ses vermeden de kullanabilirsiniz, nota değeri ve hız vs gibi bir metronomun ayarlanabilir tüm özellikleri var. Küçük olması sebebiyle çok kolaylıkla taşınabilir (bir kredi kartından 2-3 cm daha uzun, kalınlık olarak da 3-4cm civarı sanırım) İki küçük pille çalışıyor. Bence tek eksiği akort ederken notaların oktav değerlerini (D4, E3 vs gibi) göstermiyor, sadece notayı gösteriyor (D, E gibi). Tereddütte kalan arkadaşlara yardımcı olmak için detaylı olarak yazdım.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 4        Hayır : 0

30. Shahmen

Ürün güzel ve kullanışlı. 5 dk içerisinde akort ayarını yaptım, metronomun sesi gayet yeterli, alacak olanlara tavsiye ediyorum :)

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 3        Hayır : 1

29. Y. Ü.

Bugün elime ulaştı, gayet kullanışlı bir ürün. Mandalla veya jak kablosuyla çok hassas çalışıyor fakat mikrofonu gitara bitişik tutmadan sesi almıyor. Metronumu çok iyi, sesi yüksek ve hızını tik tak sayısını vs. ayarlayabiliyorsunuz. Tavsiye ederim.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 7        Hayır : 1

28. Burak Elçi

Ürün gerçekten iyi ben de uzun süredir kullanıyordum. Elektrogitar için kablo girişi olduğundan hiç sorun çıkmıyor. Yalnız ben buradan değil müzik marketten almıştım ve 40 lira vermiştim bu sitedeki fiyatı görünce buradan almadığıma pişman oldum. Rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 6        Hayır : 1

27. B. K.

1 yıl kullanllandım, hiç sorun çıkarmadı. Geçenlerde kırıldı tekrar aynısından bugün sipariş ettim. tavsiye ederim.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 7        Hayır : 2