Toplam Mini Forum: 5 - Toplam Mini Forum Yanıt: 1
Mesaj yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
5. hodo1984

Arkadaşlar rg350dxz wh ile 470ahx arasında kararsız kaldım. Rg470ahz ise evet. Rg350dxz wh ise hayır. Nedeninide yazarsaniz çok sevinirim :)Teşekkürler.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 4        Hayır : 1

4. Qawsed
Yeni başlayanlar için uygun mudur?
Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 19        Hayır : 7

3. aliyasineser

Arkadaşlar, bu ürünü almayı düşünüyorum. Ama aklıma takılan bir sorun var. Aktif manyetik değil mi? Resimlerde yuvayı görüyorum ama emin olmak istedim. İlerde kendime göre manyetik değişimi yapmak istersem şayet, yuva açma ile uğraşmak istemiyorum. Lütfen gitarı bilen biri butona bassın, gitar bakarken ''kesin vardır'' veya ''bunda olmaz ki'' edasıyla basmayın. Aktif manyetikse evet , değilse hayır lütfen , teşekkürler.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 1        Hayır : 33

K. A.

Dostum arkadaki kapak potansları ve swich'i takmak için açılan deliği kapatıyor. Pickguardı olmayan bütün gitarlarda bu şekilde. Gitar pasif manyetikli, eğer aktif manyetikli gitar düşünüyorsan schecter gitarlara bak derim.

2. A. O.

Bu gitar Japon üretimi mi? ''Evet'', ya da ''Hayır''.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 9        Hayır : 165

1. doobie

Gitarı denemeye gittiğimde çok güzel bi gitar oldugunu belli etti . Ash gövde ve edge zero köprü sistemi de tadından yenmiyor. Bu civarda bir bütceyle alınabilecek güzel gitarlardan. Eliniz bollaştığında ufak bir modifiye ile güzel sonuçlar alabilirsiniz.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 59        Hayır : 7