Toplam Mini Forum: 36 - Toplam Mini Forum Yanıt: 0
Mesaj yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
36. Quercus

Oturduğum semtteki bir müzik markete Marshall ms-4 almak için gitmiştim fakat ellerinde kalmamış. Bana bu amfiyi tavsiye etti. Ms-4'ün birçok videosunu izlemiştim, bu amfiyi onlarla kıyasladım. Genel yorumum clean sesleri Ms-4'e göre daha başarılı. Hatta az da olsa o fender tonunu veriyor. Gainin orta seviyelerindeki tonu da fena değil. Ms-4'e göre gain konusunda biraz daha zayıf kalıyor fakat bu boyutta çalışma amfisinde metal müzik çalacak halim olmadığından aldığıma hiç pişman değilim. Hem evde çalışmak için hem de dışarıda arkadaşlarımla klasik ve akustik gitarla birlikte çalmak için oldukça iyi bir amfi. Gitarımın kılıfına rahat bir şekilde sığıyor, taşıma sorunu yok. Bu boyutlarda bir egzersiz amfisi almak isterseniz tavsiye ederim.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 1        Hayır : 0

35. Orhon

Fender Mini Tone Master için 'evet' marshal ms-4 için 'hayır'

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 3        Hayır : 1

34. Y. C.

Benim elektro akustik gitarım var ve elektro akustik gitar amfisine verecek kadar param yok. Herhangi bir amfiyi, ya da bu amfiyi alsam uygun olur mu?

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 3        Hayır : 15

33. Aytunç Kalkan

Üretim Çin olarak görünüyor, ama aslında Kore üretimi. Ve gayet kullanışlı.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 4        Hayır : 11

32. Y. C.

Tatilde kullanmak için tereddüt ederek aldım ama sonuç çok iyi. 1 wattlık bir amfiden kimse daha yüksek güçteki amfilerin tadını beklemez heralde. 1 watt ve çantaya sığan bir amfi olarak tatmin edici. Boss Me25 prosesörümde denedim, çok iyi sonuç aldım. Sesleri ve efektleri bozulmadan duyabiliyorsunuz. Tabi tonlardaki sıcaklık biraz eksik ama taşınabilir olması ve gücü bunu gerektiriyor. Fiyatı yüksek sayılabilir ama markası ve kullanışlılığı göz önüne alınırsa bence değer. Kullanım amacına göre değerlendirmem gerekirse çok başarılı. Koca amfileri taşıyamıyor,  gitarsız kalmak istemiyorsanız bence almalısınız. Adaptör dahil değil.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 5        Hayır : 3