Toplam Mini Forum: 2 - Toplam Mini Forum Yanıt: 2
Mesaj yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
2. mert.e
Öncelikle söylemeliyimki çok sık yorum yazan birisi değilim. Bu kabloyu almayı uzun zamandır düşünüyordum. Uzun yıllar birçok kabloyu kullandım denedim. Eğer içinizde almakta kararsız olan varsa durmasın alsın. Piyasadaki bildiğimiz markaların 80-100 lira civarı kablolarından çok çok daha iyi. Dip gürültü veya parazit sesi hiç yok. Beni en şaşırtan bu yönü oldu. Ayrıca kablo kıvrımlı olması nedeniyle fazla yer kaplamıyor. Burada yazan 9 metre uzunluk aslında kablonun en gergin ve açılmış hali. Normal durumda toplasanız 1,5 metre. Görünenden ağır kaliteli malzemesi var. Mutlaka çok daha iyileri vardır ama bana sorarsanız bu fiyat bandında en iyi ürün.
Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 5        Hayır : 0

1. R. Y.

Bu marka için neler düşünüyorsunuz? Arkadaşlar, almayı planlıyorum, ancak nasıl olur bilemedim. Kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum...

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 45        Hayır : 9

Way Cool Jr.
VOX iyidir ;)
SeckinCelik

4 yıl sonra cevap verecek olsam da alacak arkadaşlar için yorum olsun =) Uzun süredir kullanıyorum Vox'un bu kablosunu. Yeni yeni temassızlık yapmaya başladı ama çoğu ürününde bu olmuyormuş. Aynı kablodan bahsediyorum. Gayet işini yapan dip gürültüsü az derli toplu kullanımı kolay bir kablo. Sanırım ben düz olan jack ucunu amfiye sürekli takılı olarak bıraktığım için böyle bir sorunla karşılaştım. Doğru dürüst kullanımlarda sorun çıkaracağını sanmıyorum söylediği gibi Vox iyidir =)