Toplam Mini Forum: 88 - Toplam Mini Forum Yanıt: 4
Mesaj yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
88. gurcay

Bu gitar ile v50njp jampack in farkı nedir. Quick start'ın diğer sete göre farklılıkları nelerdir? Cevaplarınızı bekliyorum.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 5        Hayır : 1

87. TheSmiths

Bu gitar ise evet, Fender CD-60 ise hayır.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 6        Hayır : 17

86. Khangnr

Bu gitar ise evet, Cort ad810 ise hayır.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 19        Hayır : 12

85. tunakan

Size şöyle söyleyebilirim 18.06.2014 tarihinde sipariş verdim 20.06.2014 tarihinde kapıma geldi. Gitar gerçekten harika, kötü yorum yapanların hiçbirine aldırış etmeyin gerçekten eğer bu fiyata bu gitar bence gayet kullanışlı, kaliteli. Gitarın tonları zaten çok harika gayet tok bir tona sahip hani almaktan korkmayın derim size eğer 350 tl gibi bir bütçeniz varsa.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 16        Hayır : 3

84. Uhut Hamza

Arkadaşlar merhaba bu gitarı almak istiyorum. Bir kaç sorum olacak, gitar tel seviyesi klavyeden çok yüksekte mi ? Klavye rahat mı ? Tiz tonları nasıldır ? Teşekkürler.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 15        Hayır : 3

kozrak

Akustik ve klasik gitarların alt eşikleri normalden yüksekte tutuluyor fabrika çıkışı özellik olarak. Çalacak kişinin rahatlığına göre kendi ayarlaması gerekir bu yüksekliği. Ben bu gitarı aldıktan sonra eğe ile alt eşiği zımparalayarak yaptım. Fabrikadan da 11 numara tel ile çıkıyor bu gitar. Elektrik gitarda da 9 numara kullandığımdan çok zorladıydı beni bu gitarda 11 numara tel. :)) 10 numara tele geçiş yaptığım zaman da haliyle düzgün bir sap ayarı yaptım. Gitarımın telleri şuan için, gitarın sustainini öldürmeyecek ve nota basınca perdelerde bızlamalar olmayacak şekilde klavyeye yakın durumda şuan ve oldukça memnunum. Sapı da ne bir klasik gitar gibi kalın ne de elektrik gitar gibi ince. İyi bir de ayar yapılırsa fazla zorlamaz bileğini.

Uhut Hamza
Yeni başlayan birine hediye almayı düşünüyorum. Bileği ilk başlangıç için güçsüz haliyle klavye rahatlığı ve tel sap oranı iyi olmalı bu yüzden bir sorayım dedim yanıtın için teşekkürler :)