Toplam Mini Forum: 15 - Toplam Mini Forum Yanıt: 0
Mesaj yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
15. drkillmister
yıl 2019 ,, 2012 de almışım hala kullanıyorum
Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 1        Hayır : 0

14. papahet

Ürünü elinize aldığınız zaman gerçek anlamda kalitesini hissediyorsunuz. Özellikle kablonun gitara takılan kısmındaki düğme çok yararlı olmuş.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 0        Hayır : 0

13. kunteper

Arkadaşlar ürünü 3 senedir kullanıyorum, daha tık demedi. Hem tak çıkar özelliği sayesinde sadece kablo parası vererek yenilemeniz mümkün. Alacaklara tavsiye ederim, sorunsuz sıfır dip gürültüsü var.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 5        Hayır : 0

12. S. S.

Arkadaşlar hiçbiriniz kablonun en büyük özelliği olan tak çıkar jaklarından bahsetmemişiniz. Bence bu kablonun en büyük özelliği jak diplerinde oluşan kırılmalardan sonra bir bıçakla kırılan yere kadar kesip jakların üzerindeki 1 vidayı söküp, daha sonra aynı kabloya saniyeler içinde bağlayıp kablonun ilk günündeki gibi kullanılmaya devam edilebilmesi. şuan 3. kablomun kargosunu bekliyorum ve ilk aldığım kabloyu 2.5 senedir kullanıyorum 2 veya 3 defa jak dibinde kırılma yaşadım, 1-2 dkklık işlem sonrasında yüksek performansa devam. Dip gürültü ve ton parlatma özelliğini herkes yazmış zaten onlara değinmiyorum bile. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 13        Hayır : 1

11. M. A.

Merhabalar benim oturduğum binada topraklama yapılmamış, kullandığım prizler topraklı ama bir işe yaramıyor, sanırsam binada topraklama olmadığı için. Bu sebeple belli bir dip gürültüsü oluşuyor. Acaba bu kablo topraklama sonucu oluşan dip gürültüsünü engeller mi bariz bir fark yaratır mı ? Teşekkürler.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 9        Hayır : 14