Toplam Mini Forum: 11 - Toplam Mini Forum Yanıt: 0
Mesaj yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
11. Dexu

Ürün yeni elime ulaştı, daha önce olan deep gürültüsünden şuan eser yok. Bu konuda gerçekten başarılı bi ürün olduğunu söyleyebilirim. Sağlamlığınıda zaman gösterecek.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 3        Hayır : 0

10. Tolga Çifci

Arkadaşlar ürünü 5 yıldır kullanmaktayım hiçbir sorun yaşatmadı ilk günkü gibi sapasağlam. Ürünü çok aktif olarak kullanıyorum yani sağlamlığı az kullanmamdan dolayı değil ürünün kalitesindendir. Dip gürültüyü azaltıyor shield end özelliği de işe yaramaktadır.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 1        Hayır : 0

9. K. K.

Planet waves in açıklamasına göre kablonun Shielded End ucu amfiye takılıyor. Bu sayede koruma maksimize ediliyor, gitara takılırsa koruyucu etki azalır ve dip ses, gürültü oluşur tarzında bir açıklama yazıyor. ( Doğru anladıysam tabi ) Zaten bu modelin bir de L uçlu olanı var. L uçlar genelde gitar girişi için yapılmaktadır. Ama kabloyu yeni aldım deneme yapıp doğru sonucu yazacağım.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 3        Hayır : 1

8. ridecymbal

Arkadaşlar gitarımı bu kablo 6.35mm to 3.5mm dönüştürücüyle bilgisayarıma bağlarsam bir sorun olur mu? (gitarım mono)

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 0        Hayır : 8

7. D. Y.

Arkadaşlar, shield end yazan ucu gitara takıyoruz. Aksi halde çok boğuk bir tonunuz oluyor.:) Gerçekten beğendim. Dip gürültüsü ve ton açısından gayet güzel. Yeni aldığım için dayanıklılığına bir şey diyemeyeceğim.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 11        Hayır : 1