Toplam Mini Forum: 11 - Toplam Mini Forum Yanıt: 0
Mesaj yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
11. Sercan Kılınç

Uzun zamandır kullanıyorum neredeyse 2012'den beri. Crash sesleri olarak çok başarılı buluyorum şahsi zevkim bu yönde. Fakat yine kendi zevkime göre hihat ve ride sesleri çok başarılı değil. Hihat'te daha kuru ve bas tonlardan hoşlanan biriyim bu yüzden benim için fazlasıyla sustainli ve tiz. Ride da bir o kadar açık ve yaygın bir sese sahip. Tabi yine de piyasadaki birçok markaya göre yüksek kalitede b12 materyalden üretilmiş güzel ziller. Benim sahip olduklarım natural görünümlü olanlar. Yine de denemeden almamanızı tavsiye ederim çünkü hiçbirinin tonu birbiriyle aynı değil. Bir müzik mağazasına gidin ve açıkta olan ürünlerin içinden deneyin. Daha sağlıklı olur.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 3        Hayır : 0

10. Burak Ertetik

https://www.youtube.com/watch?v=06sONY3aeoY bu linkten zilleri inceleyebilirsiniz

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 3        Hayır : 0

9. C. S.

Bir aydır kullanıyorum tonları gayet tatmin edici verdiğiniz fiyata göre çok çok iyi. Genel olarak fabrikasyon ürünü olduğu için önyargı olabilir ama içiniz rahat olsun. Sadece tek bir kötü yorumda bulunabilirim ride tonları biraz daha iyi olabilirdi.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 3        Hayır : 0

8. drummerhero

Arkadaşlar bu ürünü almayı düşünüyorum parlak olanı tabi. önerir misiniz? 4 parçadan oluşan bu set için evet. 3 parçadan oluşan diğer xist set için hayır? Hangisi daha iyi sizce?

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 18        Hayır : 2

7. Ahmet Can Kuzucu

Üründen çok memnunum, agop serisi kullanan çoğu davulcu bu seriyi kullanıyor, özellikle crashlerin sound mükemmel.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 18        Hayır : 0