Toplam Mini Forum: 6 - Toplam Mini Forum Yanıt: 0
Mesaj yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
6. sargın

010 yani bu ürünü jumbo kasada kullanan varmı net bir ses alabilir miyim? Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 2        Hayır : 1

5. caner aksel

Arkadaşlar, yeni alınan tellerde pas veya kararma sorunu yaşıyorsanız veya yeni takılan tellerde 2-3 gün sonra paslanma oluşuyorsa; telleri takmadan önce ortalama 10 TL' ye satılan Dunlop Ultraglide tel temizleyici ile güzelce silin ve teller açık bir şekilde bir havlu arasında 1 gün beklettikten sonra gitarınıza takın. Taktıktan sonra akort edin ve tekrar tel temizleyici bir pamuk yardımı tellerinize sürün. Eğer bunu haftada 1 gün yaparsanız telleriniz hiç kararmaz ve paslanmaz. Ayrıca teller üzerinde kuru bir kayganlık sağladığı için geçişler çok daha kolay oluyor ve keyif alıyorsunuz. Bir deneyin derim.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 5        Hayır : 3

4. vivaceminor

Teller kullanım rahatlığı açısından gerçekten çok rahat kolayca bare basabiliyorsunuz. Ayrıca tonu da gerçekten çok parlak ve güçlü. Fakat tek sorunu kullanım ömrü olabilir yaklaşık bir ayda tellerim karardı ve 3 ayın sonunda özellikle si ve alt mi kullanılmaz oldu ama yine de çalarken zevk veren kullanışlı ürün.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 18        Hayır : 1

3. B. G.

Teller bence güzel. Tel konusunda titiz davranan biri olarak tel kullanım zamanımı uzatı. Ortama bağlı olarak teller oksitlenebilir ama düzenli bakımla bu sorun aşılıyor. Tını olarak da gayet tatminkar, ucuz tellerle arasındaki farkı kulakları işiten herkes bariz anlayacaktır, düşünen varsa gönül rahatlığıyla alsın.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 27        Hayır : 6

2. M. D.

Bu tel çok ince.. Diğerlerine göre tel kopması daha kolay olmaz mı?

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 7        Hayır : 93