Toplam Mini Forum: 8 - Toplam Mini Forum Yanıt: 1
Mesaj yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
8. i.sr

Yaklaşık iki yıldır bu telleri kullanıyorum. Drop akordlarda kullanılacak en iyi tel, dayanıklılık açısından da kalitesi tartışılmaz. Ama ne yazık ki bu telleri iki aydır bekliyorum ve mydukkan'ı göreve davet ediyorum:)

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 4        Hayır : 0

7. bassgitaristanbul

5 yıldır gitar çalıyorum ilk kez bu markayı kullanıyorum. En üst tel D olarak kullanırım hep, bu teller ile çok iyi gidiyor, ses çok çok canlı :D D'addario, Ernie Ball, Gibson ve benzeri teller bunun yanında halt etmiş. Oldukça başarılı tavsiye ederim. marshall mg15fx, cort x1, elixir, planet kablo, distortion pedal = iyi sonuç. Gitarım iyi bişey olsa, sesi hayal bile edemiyorum. Her eşyamı burdan aldım, bu site gibi bir site yok. Alacaksanız kesinlikle buradan alın. not: clean ton sevenlere önermiyorum, metal severler için biçilmiş kaftan.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 3        Hayır : 1

6. HELL YEAH

Death, Gojira, COB (Re ve Drop Do akordunda çalıyor bu gruplar) çalacaklara şiddetle tavsiye ederim. Bundan önce Daddario kullanıyordum ve çalarken sürekli bir şeylerin eksik olduğunu hissediyordum, dün ve bugün bu tel takımıyla çaldım, kesinlikle bu teller o eksiklik hissini ortadan kaldırdı. Bir gitar telinin bu kadar tonu etkileyeceğini düşünmemiştim, canlı bir ton verdiğinden çalarken bundan çok keyif alıyorsunuz. Ton olarak testten yüksek puan alarak geçti, şimdi bakalım iddia ettikleri gibi uzun ömürlü mü bunu da deneyip göreceğiz.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 10        Hayır : 2

DEATH

Üf daddarioda tel mi arkadaşım, sende hacı murattan inip mercedes e binmişsin. Uzun ömür ne kelime, ömürlük teller resmen:D 5-6 ay rahatlıkla gidiyor, 4 ay hergün çalmayla kararma %15 :D o derece sağlam.

5. E. Y.
mydukkan yetkililerinden bu ürünün stoklarda en kısa zamanda tekrar yer almasını özellikle istirham ediyorum, gerçkten her yönüyle kaliteli bir tel, şuanda kullanıyorum ve stoklara gelince tekrar alacağım
Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 41        Hayır : 5

4. E. T.

uzun ömürlü sağlam ve tonu çok iyi ve bu tonu uzun süre koruyan bir tel.. stoklara gelmesini 1 aydır bekliyorum inşallah gelirde alırım mydukkan dan başka bir yerden almam, hizmet çok iyi müşteri ilişkisi çok iyi çok memnunum fiyatlarda gayet iyi acaba ne zaman stoklara gelecek..

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 35        Hayır : 8