Toplam Mini Forum: 7 - Toplam Mini Forum Yanıt: 0
Mesaj yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
7. M. A.

Vox AC15 ve american bir telecaster var elimde bu pedalla iyi işler çıkar mı sizce ?

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 9        Hayır : 0

6. A. A.

10 gündür kullandığım ürün, tam bir vintage karakterli pedal. Budy Guy, Oli Brown dinleyin tonu ne ise hemen hemen aynısını alırsınız. Biraz kurcalayınca değişik tonlar elde ediyorsunuz evet ama bir amfi modellemesi gibi çok çok farklı yelpazede tonlar değil elde edilen bence, ama benim tarzıma uygun olduğu için son derece memnunum.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 2        Hayır : 1

5. dombilibaykus

Ürün oldukça güzel. Bugün izmirde ADD markasının yetkilisi Atilla Bey sağolsun stüdyosunda pedalın denemesini yaptım. Oldukça başarılı. Klasik Proco RAT Classic ve Proco RAT Turbo nun yanında germanyum ve mosfet seçenekleriyle fuzzy tonlardan, modern distortion tonlarına kadar birçok tonu size başarıyla sunan bir pedal. Kısacası tabiri caizse her yola giden bir pedal. Ancak unutmamak gereken önemli bir nokta, tonu sadece bir pedaldan alamazsınız. Gitarınızın amfinizin kullandığınız efektlerin ve daha bir çok ince ayarın tonunuza doğrudan etkisi olur. O yüzden lütfen işte bu pedalı alıp şu tonu yakalar mıyız gibi düşünmeyin. Pedal oldukça geniş ton yelpazesi kuruyor. Eğer amacınız çok sert müzik yapmak değilse, güzel bir od/dist. pedalı.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 9        Hayır : 2

4. Xarlord

Bu ürünü 2 aydır kullanmaktayım, oldukça memnunum. Lambalı bir amfide kullanıyorum ve hemen hemen her tarza gidiyor diyebilirim. Denemenizi tavsiye ederim, ama denemeden önce para biriktirin çünkü beğeneceksiniz. Ayrıca Türk işi olması başka bir güzel detay.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 16        Hayır : 3

3. Jimmy Page

Arkadaşlar ben HIM, Pearl jam (90'lar) vb. gibi gruplarda çalmak istiyorum. 80 ler 70 ler rocktanda sizce bu pedal doğru pedal mı benim için? Ekipman olarak Epip Les Paul standard/Kustom The contender var. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 22        Hayır : 3