Toplam Mini Forum: 5 - Toplam Mini Forum Yanıt: 1
Mesaj yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
5. yaşasın metal müzik

Death metal ve black metal gibi tarzlar için hiç uygun değil. Tünelde öyle olduğunu söyleyip sattılar bana, ben de almış bulundum. Sakın ha siz düşmeyin bu tuzağa bu pedalla en fazla hard rock yapılır.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 34        Hayır : 5

sıtıratokestır

dostum hadi onlar yalan dolan çevirmişte , sen tubescreamer muadili olan bir pedalla zaten bu tarz müziklere ulaşabileceğini düşünerek ip bağlamadan uçurumdan atlamışsın. ha şu ki high-gain bir amfiyi bu pedalla boostlarsan 'çok sert' bir ton alabilirsin ama ordaki satıcıları değil de add'yi arayıp sorsaydın sana ne gerekiyorsa anlatılırdı zaten.

4. Giray ÖZ

Gerçekten çok güzel pedallar. Üretim yerine gidip üreticisi ile de tanıştım. Gerçekten Türkiyede bu işlerin yapılmaya başlanması ve gayet başarılı olmasından dolayı gurur duydum. Herkese tavsiye ederim, pişman olmazsınız.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 44        Hayır : 1

3. DM

Bir Türk markasının, sonunda bu sektöre el atmasını görmekten dolayı gurur duydum.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 67        Hayır : 3

2. F. T.

Şu an pedalı kullanıyorum. Tek söyleyebileceğim oldukça keyif alarak kullandığım bir pedal.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 40        Hayır : 2

1. Özgür Dündar

İzmir' de yaşayıp bu pedalları duymayan yoktur sanırım... Yıllardır kullanırım ve kesinlikle hiç sorun yaşamadım. Üretilen her pedal kendi alanına çok hakim ve analog pedal mantığının hakkını sonuna kadar veriyor. Bir yıldan fazladır lambalı amfimle birlikte kullanıyorum. Kesinlikle lambalı amfide çok iyi sonuç alırsınız. Tabi normal bir amfide de alacağınız sonuç diğer pedallardan daha kötü olmaz. Drive kanalını güçlendirmek için de kullanabilirsiniz. Ton olarak geleneksel rock ve blues müzik türlerine hitap edecektir. METAL ve türevleri için uygun değildir.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 61        Hayır : 10