Toplam Mini Forum: 11 - Toplam Mini Forum Yanıt: 4
Mesaj yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
11. Guitarology
Merhaba. Daha önce ürünle ilgili inceleme yazımın linklerini koymuştum buraya. Şöyle de bir videosu var, umarım işinize yarar,fikir verir. https://www.youtube.com/watch?v=Ts1M4dZQnC8
Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 12        Hayır : 0

10. U. K.

Öncelikle ürün elime çok hızlı ulaştı. Android kullanıcısıyım ve şüphelerim vardı ama telefonun jack girişine tam girmemesine rağmen gayet iyi ses alıyorum. Bunun dışında şöyle bir sıkıntı yaşıyorum; Amplitube FREE versiyonunu kullanıyorum ve Clean de çok fazla hışırtı oluyor, bu normal mi? Yoksa uygulama kaynaklı bir şey mi? Amplitube programının full versiyonunu satın alırsam bu sorun geçer mi acaba?

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 2        Hayır : 1

aytacoz

Merhabalar; ben de bu ürünü bazı olumsuz yorumlara rağmen aldım. Iphone 6'da jack tam oturmadı ve berbat derecede hışırtılı ses verdi. Aynen iade edip irig aldım ve gayet memnunum...

myk

Amplitube FREE de clean amfi yok, lead amfi var ondan temiz bir sound alamazsın normal bir şey yani ayrıca pedal kanallarının birine noise alıp açarsan dip gürültüsünü büyük ölçüde keser.

9. apocalytic
Ürün seste çok fazla gecikme yaşatıyor mu?
Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 2        Hayır : 4

8. I. Y.

Arkadaşlar ben ankarada müzisyeim bağlama çalıyorum. Bu ürünü alarak düğün salonunda bu ürün yardımıyla anfi çıkışına bağlayarak hoparlörlerden ses alabilirmiyim acaba?

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 2        Hayır : 5

7. Ö. B.

Alet bugün elime ulaştı. Denedim direk heyecanla. iPhone 5s kullanıyorum. Positive Grid firmasının JamUp Pro metal pack'ini satın aldım. Bu uygulama zaten en çok tutan simülasyon uygulamalarından. Black friday indirimi sağolsun baya da ucuza geldi. Bu alet de fiyat olarak çok çok ucuz. Evdeki orta kalitedeki ses sistemimle denedim. Ve gerçekten beklentimin çok üstünde bir soundla karşılaştım. Fiyat performans açısından en iyi seçim olabilir. Almadan önce iPhone 5s ile uyumlu olup olmayacağı konusunda şüphem vardı. Alet uyumlu, bazı arkadaşlarımızın dediği gibi input tam girmiyor ama hiçbir problem oluşturmuyor. Artık her yere kolayca taşıyabileceğim bir ekipmanım oldu. Çok memnunum herkese tavsiye ederim.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 5        Hayır : 1