Toplam Mini Forum: 8 - Toplam Mini Forum Yanıt: 8
Mesaj yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
8. B. Ü.

Merhabalar. Boss me 80'i direk ses sistemine bağlayarak kullanabilir miyim?

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 21        Hayır : 0

7. babautku

Orjinal olmayan bir adaptör kullandığım için artık çalışmıyor, kimse de anlamıyor tamirinden. Bilgisi olan yazarsa sevinirim, ihtiyacım var.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 4        Hayır : 1

Y. A.

Babautku Merhaba,
Bu cihazın yanında adaptörü gelmeyince Kadıköy yazıcıoğlundaki bir elektrikçiye gittim. Adam bayağı uğraştı internette açıklamasını bulamadık. Resmen gizlenmiş gibi. Yanlış takarsak yakarız aleti dedi. En sonunda adaptör aletini ters takacağım dedi ve adaptörü söküp akımı ters yaptı. 3 amperlik adaptör verdi hiç bir sorun yaşamadım, kullanıyorum şu an. Bu arkadaşın dükkanının adı DESİ elektronik, adıda ibrahim. Yazıcıoğlunun hemen yanındaki pasajda adamın yeri.

babautku

Hocam eyvallah prosesörüm 2 yıldır bozuk diye yatıyor eğer dediğin gibiyse benim için çoook iyi olucak teşekkür ederim bilgi için. Yaptırdıktan sonra buraya yazarım sonucu..

6. gökhan keskin

Meksika Fender stratim var. Solist gitaristim, anolog solist gitarist için zor oluyor, harika tonlar yazdım ve gitarımla da harika uyum sağladı, sahnede pratik ve çok kullanışlı, tavsiye ederim.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 11        Hayır : 3

5. Emre Tınmaz

Zoom G5 aldım 1 hafta kullandım ve çok hoşuma gitti. Kullanım kolaylığı tonları olsun fakat etrafımdaki çoğu insan Boss ME-80 alsaydın keşke dedi, internetten bir süre baktım ve değiştirmeyi düşündüm, Zoom G5i geri yollayıp bunu almaya karar verdim. Zoom G5'i geri yolladım 7-8 güne bunu alacağım, umarım pişman olmam.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 16        Hayır : 3

Emre Tınmaz

Prosesörü alalı 6-7 ay oldu memnunum, almak isteyene tavsiye ederim, lambalı amfi düşündüğüm için satıyorum.

4. whitenegro

Boston GA10 ile çalışır mı?

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 19        Hayır : 3