Toplam Mini Forum: 6 - Toplam Mini Forum Yanıt: 0
Mesaj yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
6. U. S.
Kaç metre olduğu yazmıyor
Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 0        Hayır : 0

5. anoktafah

Ne kadarı 6.15tl 1m, 10m, 1cm??? Bir yerde yazıyor da ben mi göremiyorum? Yani ben ürünü alsam ve "10cm'si 6,15tl'dir" deseniz kalkıp size bir şey söyleyemem. Ki bu tarz olaylar başıma geldi. Tabiki de mydukkan'dan yaptığım alışverişlerden değil. Zaten bu konularda güvenilir olduğunuz için sürekli sizden alışveriş yapıyorum. Fakat yine de ürünlerin küçük detaylarını ama önemli olan açıklamalarını atlamanız. Kendi adıma konuşayım; kafa karıştırıcı ve tereddüt hissiyatı yaşattırıyor. Bu kablodan tek parça, 10m uzunluğunda almak istiyorum 1m 6,15tl ise?

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Merhaba Selman Bey,

 

Sitemizde bulunan tüm ürünlerle ilgili ürün açıklamaları kısmında önemli ayrıntılar bulunmaktadır. Belirttiğiniz ürün de sitemiz üzerinden satın alınması bakımından kendine özgü bir durum taşıdığından elbetteki bu açıklama da ürün açıklamasında belirtilmiştir, muhtemelen gözünüzde kaçmış.

 

"Girdiğiniz adet sayısı, metre olarak algılanacaktır..."

 

Bilginize, iyi günler

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 3        Hayır : 0

4. B. A.

Mert bey, eğer daha önceden lehim hakkında tecrübeniz varsa 2 adet erkek çivi jack alıp kendiniz evde yapabilirsiniz. Fakat yoksa bir elektronikçiye götürüp yaptırtabilirsiniz.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 3        Hayır : 3

3. M. C.

Arkadaşlar, aldım fakat beklediğim gibi gelmedi. Sadece kablo halinde geldi. Bu kabloya girişleri nasıl takabilirim? Yardımcı olabilecek olan var mı?

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 4        Hayır : 7

2. E. Ş.

Sadece kayıt stüdyosu için kullanılabilecek birşey mi yoksa canlı performans içinde kullanılabilir mi? Kulanılabilir evet diğeri hayır. Not: 100 m alacağım ona göre cevaplarsanız sevinirim:) Teşekkürler.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 24        Hayır : 7