Toplam Mini Forum: 3 - Toplam Mini Forum Yanıt: 1
Mesaj yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
3. I. S.
Bu ürünü ilk defa aldım. Daha önce sadece Elixir' in farklı çeşitlerini kullanmıştım. Ve bundan sonra da Elixir kullanacağım sanırım. Evet Elixir biraz daha pahalı olabilir ancak bu tel benim için tam anlamıyla pişmanlık oldu. Takalı daha 1,5 hafta oldu ama sol telini kaybettik bile..
Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 0        Hayır : 12

ali yıldız beker

Bu tel elixir'in ruhsuz tellerinin hepsinden iyidir. Eğer 1mm'lik penayla sert abandıysanız tel kırılabilir. Tuşeniz hızlı, biraz da sert ise Planet Waves'in 0.70 mm'lik medium Cellu-Glo Picks modelini öneririm (1CCG7-10 diye geçer poşetin içinde 10 adet var, 6 lira civarında, her türlü müziği yapabileceğiniz ortalama güzel bir pena).

2. caner aksel

Arkadaşlar bu tel Fender CD60 ce modelinin üzerinde fabrika çıkışı olarak satılmaktadır. İnanın şimdiye kadar kullandığım en iyi akustik tel. Çok yüksek rezonansa sahip şiddetle tavsiye ederim gerçi D'Addario bence tüm telleri çok başarılı tabi bu kulaktan kulağa değişir bana göre 10 numara.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 15        Hayır : 0

1. S. T.

Bu teli almadan önce EZ serisi ve Exp-10 kullandım. Ez serisi gibi ilk takıldığında teneke gibi ses çıkartmıyor. Bas Telleri ve alt tellerin tonu çok uyumlu. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 28        Hayır : 19