Toplam Mini Forum: 11 - Toplam Mini Forum Yanıt: 0
Mesaj yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
11. metin çetiner

Bu ses kartını arkdaşıma almıştık bu siteden, kalitesiyle ilgili bir fikrim yok çünki kulanmadım ama kurulumunu ben yapmıştım, arkadaşa oldukça zor oldu tanıtmak tanısa bile kayıt almak için ayarlar vs çok ugraştırıyor 3-4 günümü aldı, azami kayıt yapacak duruma getirdim ama açıkçası bedava verseler alıpta ugraşmam kurmaya.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 2        Hayır : 3

10. ZakkWylde

Arkadaşlar bu ses kartı ile pc de amfi simulasyonlarıyla ve prosesörle kayıt almayı planlıyorum sizce beni tatmin eder mi? latency veya kalite kaybı yaşar mıyım ?

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 3        Hayır : 4

9. Kerem Eker

Cihazın sürücüsünün yüklenmesi biraz problemli. Install dosyası yok ve birden fazla Maya-44 kart tipi olduğundan internetten doğru sürücüyü bulmak biraz zor. Arayüzünde latency değeri "sample unit" bazında belirtilmiş yani milisaniye cinsinden gecikmeyi görünmüyor, biraz göz alışkanlığı gerek. Ayrıca buffer ve latency sample rate "on the fly" değiştirilmiyor. Mutlaka sequencer kapatılmalı, ayarlar değiştirilip tekrar açılmalı. Eğer bir proje içinde sık sık latency sürelerini değiştiriyorsanız bu süreç çok can sıkıcı duruma gelebilir. Ama fazla kanalla çalışmıyor ve midi latency süresinin 0 milisaniyeye çok yakın olmasına ihtiyaç duymuyorsanız ortalama bir ayarla projenizi bitirebilirsiniz. RME'nin ses kartları gibi her detay "on the fly" değiştirilemiyor olsa da, üzerinde midi giriş çıkış portu olmasa da, preamplisi vasat olsa da fiyat performans açısından iyi bir kart. Midi tabanlı projelerin altından sorunsuzca kalkabilir.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 7        Hayır : 4

8. emre yok

Bilgisayar ile USB girişi mi var? Evetse evet :D Şimdiden teşekkürler =)

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 4        Hayır : 44

7. vuvuzela1

Klavye filan bağlayınca geç kalma olayı olur mu?

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 4        Hayır : 47