Toplam Mini Forum: 13 - Toplam Mini Forum Yanıt: 0
Mesaj yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
13. abc

Davulda parça çalışmak için yeterli bi ekipman mı? Alan arkadaşlar varsa kulağa yaptığı baskı parça çalarken rahatsız ediyor mu?

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 9        Hayır : 4

12. farukyildizbas

Davul için kulaklık arıyorsanız kesinlikle almalısınız. Belli bir süreden fazla takarsanız kulaklık etrafındaki silikon sırılsıklam oluyor zannediyorum ki bütün kulaklıklar böyle terleme yaptırabiliyor. Yolda sokakta takmak için değil ciddi manada davul çalışmak için mükemmel bir kulaklık.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 12        Hayır : 0

11. A. B.

Ürün 1 günde elime geçti. Bence mükemmel. Kulaklığı taktığınız anda dış dünyayla bağlantınız kopuyor diyebilirim. Şarkı çalmıyorken birini duymanız için karşının bağırması gerekiyor. Müzik açıkken zaten duymanız imkansız gibi birşey. Ringwat Td82 elektronik davulumla kullandım. yaklaşık 2 saat çaldım. Eski kulaklığımda gelen hi-hat sesi bu kulaklıkda değişiverdi. inanamadim :). Fakat kablosu bana kısa geldi. Uzatma kablosu ile de o sorunu çözdüm. Bir de Kulağı terletmese tam olacakmış, onun dışında bir eksiği yok.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 8        Hayır : 0

10. dgs

Elektronik davulda pad lerden gelen sesleri kesmesini beklediğim için bu kulaklığı almayı düşünüyorum. Uzun süre kullanımda rahatsız edecek bir kulaklık mı?

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 12        Hayır : 3

9. A. E.

Davul kaydetmek, çalışmak ya da canlı performansta kullanmak için gayet ideal bir kulaklık. Dış sesi oldukça iyi izole ettiği için kulaklığa verilen sesi çok açmanız gerekmiyor, diğer stüdyo kulaklıklarının aksine. Ses kalitesi de kullanım amaçları için oldukça yeterli. Piyasada aynı klasmanda olan Extreme Isolation Direct Sound Ex-29'u kullanmış birisi olarak kesinlikle bu kulaklığı almanızı öneririm.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 14        Hayır : 0