Toplam Mini Forum: 10 - Toplam Mini Forum Yanıt: 0
Mesaj yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
10. messita

Merhaba arkadaşlar, ben m-audio fast track pro kullanıyorum. Vokal kayıtları için ekstradan bu cihazı kullanabilir miyim, bir katkısı olur mu? Hem ses kartı hem de bu mikser aynı anda kullanılabilir mi?

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 6        Hayır : 5

9. B. Y.
2 adet condenser bağlanılır mı?
Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 16        Hayır : 2

8. B. H.

Herkes çok abartmış.. Kayıtta deep gürültüsü veriyor.. E tabi ilk acemilikte o deep gürültüsünü anlayamıyor insanlar.Zaman geçtikçe mixeri değiştirmek için harekete geçiyorlar. Keşke almasaydım vs.. Tüm içtenliğimle alacak olan kardeşlerime söylüyorum; bu paranın üstüne bir 100 milyon daha verin preampi falan alın. Marka söylemek istemiyorum burada..

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 23        Hayır : 12

7. O. S.
özür diliyorum, fişle miksere bağlantı yerinin tam ortasında bir adaptör mevcut ortada olduğu için gözümden kaçmış.mikseri satmak için paketlerken fark ettim :)
Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 8        Hayır : 13

6. A. B.
Parasını son kuruşuna kadar hak eden gayet kaliteli ve kullanışlı bir mikserdir. Evde kayıt yapmak ve studyo mikrofonu kullanmak için Preamp'lara bir sürü para sayacağınıza bu aleti alıp her türlü kullanabilirsiniz üzerinde 2 adet +48 Preamplı mikrofon girişi bulunmaktadır. Umarım en yakın zamanda stoklarda olur...
Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 31        Hayır : 17