Toplam Mini Forum: 14 - Toplam Mini Forum Yanıt: 0
Mesaj yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
14. adige

bu teli flamenco gitarımda kullanıyorum. sırasıyla sayarsam la bella 820 red , luthier set 20 nylon ve carbon , daddario ej45c ,daddario exp45 , la bella 2001 black , savarez tomatito , knobloch ve ismini sayamadığım markalar hepsini kullandım fakat tekrardan ej45 serisine dönüş yaptım. Bu tel gitarınızda en doğal sesi gitarınızın gerçek karakterini ortaya koyan teldir. kısacası gitarınız neyse o. çoğu kullanıcı sol telin sönüklüğünden bahseder fakat gitarınız iyi ise tel gitarı kapatmaya yetmez. telleri taktıktan sonra tellerin tension ayarının tutması için bir hafta zaman veriniz ve sesin değiştiğini farkedeceksiniz

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 5        Hayır : 0

13. Oguzcanmaj

Bu fiyata alınacak en iyi teldir, kesinlikle diğer serilerden farklıdır.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 2        Hayır : 2

12. cihanadana

Dün akşam 4'te verdiğim sipariş bugün sabah 10'da elime ulaştı. Hızlı kargo için öncelikle teşekkürler. Ürüne gelince tereddütsüz alabilirsiniz.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 3        Hayır : 1

11. Özgür Vardar

Öncelikle mydukkan ekibine teşekkür ederim siparişimden dakikalar sonra ürünlerim kargoya verildi. Teller gayet başarılı tonları gayet temiz veriyor, fiyatıda gayet makul diye düşünüyorum. Kullanacak arkadaşlara tavsiye ederim, portakal kasasına takmış dahi olsak telleri baya güzel bir tını vereceğini düşünüyorum yine :) ileride durumlar ne gösterir bilemeyiz ama uzun bir süre bu seri ile devam edeceğim.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 3        Hayır : 1

10. Oguzhannn

Bu telin 2001 modelini kullanmıştım onun sesi bundan daha güzeldi yani tiz tellerinin incelik değeri tam tadındaydı ancak bu modelde tiz teller biraz kalın geliyor ama yine de güzel.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 4        Hayır : 0