Toplam Mini Forum: 9 - Toplam Mini Forum Yanıt: 1
Mesaj yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
9. sSnakeSs

Bu mixer'i pc'ye bağlayıp elektro gitar lambalı amp. condenser mic. konbinasyonu ile kayıt alabilir miyim? Yoksa birde ses kartı mı lazım bu tabloya ? Ses kartı lazımsa EVET, bu mixer yeter pc'ye bağlayabiliyorsam HAYIR.. Teşekkürler.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 5        Hayır : 0

8. B. G.
Bu miksere 2+1 ses sistemi bağlayabilir miyim?
Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 7        Hayır : 1

7. D. P.

Arkadaşlar, almayı düşünüyorum, fakat aklıma takılan tek bir şey var. Usb bağlantı mı, yoksa başka bir bağlantı tipi mi? Usb ise ''Evet'' , değilse ''Hayır''.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 0        Hayır : 26

6. Y. Y.

Sevgili arkadaşlar uzun süredir bu cihazı kullanıyorum. Arkadaşlar bu cihaz sadece kayıt içindir power yok üzerinde hopörler kullanamazsınız eger kullanmak istiyorsanız extra power kullanmanız lazım. Kayıt kalitesine gelince gerekli mixser ayarlarını yaptıktan sonra güzel kayıdı var. Çoklu kanallar sayesinden bir den fazla ensturman kullanabilirsiniz ama dikkat edin kanal ses ayarlarını tam yapmadığınız zaman kayıt düzgn olmaz. Yeni başlayanlar için alınabilecek bir mixserdir. Önemli, dikkat edin arkadaşlar harici power kullanmadan aktif veya pasif hopörler bağlarsanız mixserin çıkışını yakarsınız.. Sadece 2 1 veya kendinden powerle ses sistemleri bağlayabilirsiniz.. Bunlarda 2 1-4 1-5 1 gibi pc ses sistemler. Saygılar umarım yardımcı olabildim..

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 23        Hayır : 7

mturkmen

Dostum merhabalar. Ben bu mikseri 30 waatlık elektro gitar amfime bağlayamaz mıyım? Power amfi falan kullanmadan doğrudan? Amfi zaten elektrik prizine takılıyor sonuçta? Bunu doğrudan amfiye bağladığımda da yanar mı? mikserin çıkışı acil cevap yazarsan çok sevinirim.

5. D. B.
bizim bi laptop muz bide binlik hoparlorümüz var onu çalıştırmak istiyoruz bize bi mikser lazım en az2 hoparlör girşli biz daha yeniyiz yardımcı olursanız seviniriz :)
Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 0        Hayır : 20