Toplam Mini Forum: 6 - Toplam Mini Forum Yanıt: 0
Mesaj yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
6. manda
Bu gitarı 2008'den beri kullanıyorum. Ton çeşitliliği iyi fakat si telinde sustainin adı bile geçmiyor ki bu da bence epey sağlam bir sorun. Daha sonradan manyetik değiştiririm diye düşünüyorsanız aynı şekil 5 telli manyetik bulmak çok zor tek marka var (Delano). Slaplerde sıkıntı olmuyor fakat popları yaparken ben diğer gitarlara göre C5H'da zorlanıyorum (tel aralığı yetersizliği).
Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 2        Hayır : 0

5. H. Ş.

Korn, Suicide Silence çalınabilir mi? Heavy slap için uygun mudur?

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 1        Hayır : 25

4. B. T.
Arkadaşlar Metal müzik ve Rock müzik yapıyorum BTB200 için evet Cort C5H için hayır..
Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 13        Hayır : 45

3. C. Z.

Ben endonezya üretimi değilde bu gitarın koresini kullanıyorum. Gerçekten çok memnun kaldım bu gitardan gitarın tonu gerçekten süper, ister metal ister rock ister iyi bir eq ayarıyla blues'de yapabilirsiniz. Ben trash metal yapıyorum bu gitarla. İşçilik gerçekten çok sağlam. Kore ve endonezya üretimi arasında dağlar kadar fark olacağını sanmıyorum, bence gözünüz kapalı alabilirsiniz.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 27        Hayır : 3

2. B. G.

Bende uzun süre araştırdım bu gitarı,halada almış değilim ancak bu gitara sahip bir kaç arkadaşımın dediğine göre metal yapacaksanız elinizi sürmeyin. Slap içinde çok ideal değil ancak tonları gayet hoş, alternatif rock için ideal bence..

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 12        Hayır : 18