Toplam Mini Forum: 22 - Toplam Mini Forum Yanıt: 1
Mesaj yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
22. pleasure

arkadaşlar bu gitarın üst eşik eni kaç mm acaba? yani bende lag elektro klasik gitar var, üst eşik eni 51mm olduğu için sürekli bare akorlar basınca elimi yoruyor, bu sebeple soruyorum

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 0        Hayır : 2

21. AlpGirayAtom

Arkadaşlar bu ürün ile Washburn C104SCE arasında kaldım, sahne almıyorum evde kendim çalan birisiyim bu gitarda beni çeken tek şey klavye ve kullanımının rahat olması, amfim var ama bağlayıp çalacak kadar sakin komşulara sahip değilim o yüzden natural ses benim için daha önemli. Sizden istediğim şu, bu iki gitarı kullanım kolaylığı ve natural ses olarak değerlendirdiğiniz zaman hangisini alırdınız, Cort evet, Washburn hayır. Şimdiden teşekür ederim, marka fanatikleri cevaplamasın lütfen 2 adet ibanez 1 adet kustom gitarım var, crafter hayranıyım ama marka takıntımda yok, önemli olan kalite.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 16        Hayır : 0

20. BayFego

Gitar üzerindeki manyetikte bass middle ve treble var mı ? Yoksa 301t gibi sadece bass ve treble mı var ?

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 9        Hayır : 2

19. BayFego

Jumbo kasa bu bass tellerde patlama yapar diye düşünüyorum. Öyle bi şikayeti olan var mı? Gitarı deneme fırsatım henüz olmadı.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 0        Hayır : 8

18. ozgurilyas

Gitarı 600 TL civarındayken Cec-5 ile karşılaştırarak almıştım. Üzerinde Fisman 4T Blend preamp var. İkili çalışan bir preamp. Hem iç mikrofon hem de manyetik sesini ayrı ayrı ayarlayabiliyorsunuz. Bu da seçeneklerinizi arttırıyor. Oldukça rahat bir klavyesi var. Yorumlara şöyle bir baktım. Çıplak sesi için çok tatmin edici diyemeyeceğim. Ama stüdyo kayıtları için oldukça performanslı bulduğumu söyleyebilirim. Ayrıca, narin yapısına rağmen, dikkatli kullanılırsa uzun süre idare edebilecek bir gitar diyebilirim.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 6        Hayır : 0