Toplam Mini Forum: 14 - Toplam Mini Forum Yanıt: 0
Mesaj yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
14. i h p

Öncelikle siparişin çok kısa sürede elime geçmesini sağlayan MyDukkan'a teşekkür ederim. Korg CA40 gerçekten güzel bir akort cihazı ve üzerindeki kalibrasyon seçenekleri sayesinde akordu değiştirilemeyen nefesli enstrumanları test edebilirsiniz.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 1        Hayır : 0

13. İrem BATU

Merhabalar..Mydükkan ilgililerine teşekkürlerimi yolluyorum önce..Siparişimi Çorum'a 24 saat gibi çok kısa bir zamanda ve sağlıklı bir şekilde ulaştırdığınız için.Harikasınız..Korg-CA40 da çok güzel bir ürün .İyi ki varsınız diyorum..

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 5        Hayır : 0

12. Alper Sinder

Cihaz oldukca hassas. Elektro gitar ile kullandim. Kablo ile baglandiginda harici sesleri almiyor. Mikrofon ile kullanildiginda da ayni sekilde basarili. Fiyat performans bakimindan da cok iyi. Tavsiye ederim.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 5        Hayır : 0

11. emirsavas

Gerçekten harika bir ürün, hassasiyeti çok iyi. Arkasındaki ayaklığı ile de gayet pratik bir şekilde akort yapabilme imkanı sunuyor.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 5        Hayır : 0

10. halil emre ileri

Korg CA-40'ı klasik kemençe akort etmek için aldım cok iyi bir ürün sorunsuz sesi algılayabiliyor. Sipariş ettiğim gün içinde hemen yolladılar ve ertesi gün elime geldi çok iyi bir site, teşekkür ederim.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 6        Hayır : 3