Toplam Mini Forum: 7 - Toplam Mini Forum Yanıt: 0
Mesaj yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
7. H. G.

Mızıkaya yeni başladım marine band deluxe ve bunu beraber aldım amacım başta bununla üflemeyi öğrenerek diğerini ziyan etmemekti. 2 ürünü karşılaştırmak saçma fakat bundan ses almaya çalışmak gerçekten zor. 8-9-10 gerçekten çok zor çalınıyor. Ayrıca 5 ve 8. deliklerde sorun oluştu şu an ses alamıyorum. Amacınız mızıka çalmaksa bunla başlayayım devam edersem iyisini alırım gibi bir düşüncedeyseniz vazgeçin çünkü soğumanıza sebep olabilir. Gerçekten istiyorsanız direk kalitelisini alın. Belki de bana kötü ürün denk gelmiş olabilir. 5 parmağın 5'i de bir değil ama pek bir şey de beklememek lazım. Çocuk sevindirmek için veya merak için alınabilir daha fazlası için uzak durun.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 24        Hayır : 2

6. yasemin
mydükkan kalitesine de ürüne de güvenebilirsiniz
Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 3        Hayır : 25

5. mehmetcevik

Yeşil rengini aldım. Benim gibi yeni başlayanlar için çok güzel bir mızıka. Fiyatı da uygun.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 8        Hayır : 17

4. E. M.

Fiyatına göre oldukça başarılı bir alet olmuş. Deliklerin boyutu ve aralıklar yeni başlayan birinin nota geçişlerini rahatça kavrayabileceği ayarda. Mızıka merakı olan biri için yeterli denecek düzeyde.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 17        Hayır : 11

3. A. N.

Arkadaşlar bu mızıkalar diatonik oluyor değil mi? Yani kromatik mızıkaya göre daha kolay çalınıyor sanırım. Yeni başlıyorum çalmaya bu mızıka uygun mudur ?

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 69        Hayır : 11