Toplam Mini Forum: 14 - Toplam Mini Forum Yanıt: 0
Mesaj yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
14. ensargurdal

Aman dikkat! mac'in son sürümü olan el capitan da kullanılamıyor. Driver'ı yok, ona göre alın derim. Bende var şu an, mağdur kaldım öyle.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 10        Hayır : 1

13. taylann

Ürünü ben de kullanıyorum. Kısa bir deneme kaydı yaptım. Gayet memnun kaldım. https://soundcloud.com/karataylan/emu-deneme-altyapi

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 2        Hayır : 0

12. D. V.

Yaklaşık 1 ay önce bir arkadaşım aldı bu ses kartını. Açıkçası M-audio Fast Track Pro ile bunun arasında kaldık, ancak bu ses kartı gerek bit değeri, gerekse özellikleri açısından çok iyi. Driver konusuna gelince; internet ve bilgisayar kullanmayı biliyorsanız çok kolaylıkla işletim sisteminize uygun driver bulabilirsiniz. Araştırma fırsatım olur da adres bulursam buraya direk link olarak yapıştırırım. Müzikli günler... :)

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 5        Hayır : 6

11. M. Ş.

Arkadaşlar ben de bu ses kartını aldım ve kullanıyorum. Yalnız işletim sistemi ile ilgili sorunlar yaşıyorum Windows7 driver'ına bir türlü ulaşamadım. Nerden bulabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 0        Hayır : 4

10. A. I.

Yurtdışı sitelerinde gördüğüm kadarı ile bu kart üretimden kalkmış. Şimdi bu kartı almak ne kadar doğru olur acaba? Muadillerine mi yönelmeli? Eski teknolojili bir kart almak istemem doğrusu. Üretimden kalktığı için mi fiyatı düşmüştü acaba? Kafam karıştı.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 12        Hayır : 4