Toplam Mini Forum: 35 - Toplam Mini Forum Yanıt: 1
Mesaj yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
35. KingV
İlk defa denedim bu teli. Çok sert, çalmayı zorlaştırıyor. Ben tonunu hiç beğenmedim, ton bakımından bugüne kadar çaldıklarımın en kötüsü. Ama dayanıklı, diğer teller genelde 1 haftada rengini kaybederken, bu neredeyse 1 ay ilk günkü gibi duruyor. Teller kaygan ve kontrolsüz, hissiyat çok zayıf. Ve kolay akort kaçırıyor. Bu tonla bi sene dayansada bir daha tercih edeceğim bir tel değil.
Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 4        Hayır : 15

34. Ezmer

Ben Ernie Ball kullanıcısıyım, başka tel kullanmam normalde fakat zamanında kendi telimi bulmak için bir çok tel denemiştim aralarında Elixir de vardı. Dayanıklılığını tartışmaya gerek yok zaten fakat malum dolar aldı başını gitti. Ernie Ball 3 haftada paslanan bir tel ve 3 haftada bir 25-30 lira vermek yerine doların ateşinin biraz düşmesini (pek sanmıyorum) bekleyip Elixir ile 3-4 ayda bir 45-50 lira vermek daha mantıklı.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 10        Hayır : 1

33. C. D.

Düşük çıkış gücüne sahip manyetiklerle kullanmanızı önermem. Classic Vibe 50's Strat'a taktım, gitarın karakteristiği olan tizler yok oldu.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 2        Hayır : 0

32. jrdave

Bu telle jackson j32 gitarımın tonları düzeldi. Slideları daha rahat yapıyorum, parasını hak eden bir tel, doğru bir klayve tel aralığı ile harikalar yaratırsınız.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 2        Hayır : 1

31. batuhankardesler

Ibanez rg370dx için 009 evet, 010 hayır sizce hangisi?

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 7        Hayır : 28