Toplam Mini Forum: 8 - Toplam Mini Forum Yanıt: 0
Mesaj yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
8. Mechanix

Yaklaşık 5 aydır kullanıyorum. Üzerindeki logo bozulmadı. Ellerim çok terlemesine rağmen. Çok dayanıklı bir pena. Pena ile köprüden klavyeye kadar slide yapıyorum, ama hala bir şey olmadı. Baya sağlam, denemenizi öneririm.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 10        Hayır : 2

7. U. A.

Ibanez, Planet Waves, ESP, Gibson gibi düzinelerce marka pena kullandım. Ancak elime en iyi oturan ve kaymayan ilk pena bu oldu. Arkadaşında belirttiği gibi baskısı mükemmel. 4 ay kullandım, en ufak bir çizik oluşmadı baskıda. Almak isteyen 1-2 tane değil, düzinelerce alsın. :)

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 6        Hayır : 1

6. Ç. E.

5 aydır kullanıyorum, baskısı çok kaliteli. Ayrıca dokusu da çok güzel ipek gibi :D

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 12        Hayır : 2

5. DenizAkgungor
Ben yaklaşık 6 aydır kullanmaktayım. Çok pena denedim. Ama denediklerimin hiçbiri bana rahat gelmedi. Ama bu penayı keşfettiğim zaman, işte benim penam bu dedim. Alırken 2 tane sipariş verdim. Her gün bir pena kaybederim ben :D. Tortex sayesinde elimden de kaymıyor. Bana göre güzel bir pena : ). Ve üstünde bulunan resimlerde çok hoşuma gitti : ).
Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 9        Hayır : 4

4. E. T.

Bugün elime geçti, ben paul gilbert kullanıyorum 3 senedir yaklaşık 1 senedir de ibanez grip kullanmıştm, ama paul gilbert rahatlığı ve hızı yoktu dirtbag ilk defa elime aldım mükemmel görüntüsü var daha kalın büyük olması özellikle sweep pickinglerde çok rahat oluyor, rtimlerde daha hakim oluyorsunuz ama alternate picking ve hızlı sololarda bilmiyorum, ufak penaya alıştığım için olabilir, çok zorladı beni tabiki tercih yani, ama alışınca vazgeçilmez bir pena gibi duruyor:)

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 27        Hayır : 4