Toplam Mini Forum: 13 - Toplam Mini Forum Yanıt: 1
Mesaj yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
13. Yalçın

Bir buçuk yıldır kullanıyorum ve şu an elimdeki tek sağlam kablo olarak hizmet vermeye devam ediyor. Kablonun sert yapısından dolayı kırılmalar olduğuna dair olumsuz yorumlar okumuştum almadan önce, fakat tamamen kullanım hatasından kaynaklandığını gördüm. Kabloyu sararken güç uygulamayın, bırakın kablo hangi yöne büküleceğine kendisi karar versin. İşte o zaman uzun yıllar kullanırsınız. Ayrıca dip gürültüsünün bir çok kaynağı vardır. Bunlardan bir tanesi de kablo kalitesidir. Dip gürültüsünün kablodan kaynaklı kısmını net olarak çözersiniz. Bu kabloyu kullanırken hala dip gürültüsü alıyorsanız, kablo dışı seçenekleri kontrol etmeniz gerektiğinden emin olabilirsiniz. Daha önce hiç devre kesici özelliği olan kablo kullanmamıştım. Kullanmadan önce çok da gerekli gelmiyordu. Fakat bu kablodan sonra çok yoğun bir şekilde devre kesiciyi kullandığımı fark ettim. Demek ki gerçekten işe yarar bir özellikmiş. Fiyatı biraz yüksek belki ama başka kabloları deneyip macera aramaya gerek yok. Zaten fiyatı %50 artmış. En büyük sebebi döviz kurundaki dalgalanmalardır diye düşünüyorum. Kablo için bu seviyede bütçe ayırdığım sürece başka kablo almayı düşünmüyorum. Tavsiye ederim.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 3        Hayır : 0

12. Melih Kurşun

Bugüne kadar 10 tl lik kablolarla kendime eziyet etmişim resmen. Taktığım an dip gürültüsü kesildi. Metal Muff vardı Disd ortayı geçtikten sonra dip gürültüsünden kullanılmıyodu şimdi sona getiriyorum çok az geliyor. 1 adet daha alacağım oda amfiden pedala giden kablo olarak. O zaman daha da etkili olacaktır.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 5        Hayır : 0

11. G. S.

15 feet, 20 feet nedir peki?

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 1        Hayır : 28

emre yaman

20 feet olanlarda kablo biraz daha uzun oluyor, mesela 6.10 metre oluyor. Ona göre iletkenlik oranı coğalıyor. 15 feet olanları da baktığınızda zaten 4.5 metre civarı kablolar, yani 15 feet olanı daha mantıklı...

10. B. K.

Kablo biraz önce elime geçti. Arkadaşlar, hemen denedim ve dip gürültü neredeyse hiç yok. Beni uzun yıllar idare eder diye düşünüyorum. Kullandıkça göreceğiz. Özellikle deneme fırsatınız varsa deneyin ve tonlardaki değişimi siz de görün.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 14        Hayır : 4

9. A. I.

Fazla söze gerek yok, parasını hak ediyor.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 24        Hayır : 1