Toplam Mini Forum: 19 - Toplam Mini Forum Yanıt: 3
Mesaj yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
19. Finarfin
Bu ürün için hangi adaptör uygundur ? Sitede genellikle pedal adaptörleri var. Koçyiğit'in adaptöründe yorumlarda Line 6 Pocked Pod' a zarar verebileceği yazmış hangi adaptörü almalıyım ?
Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 0        Hayır : 1

18. victory

Arkadaşlar version güncellemesini kendi sitesinden yapamıyorum. Farklı bir link var mı? Bi el atın ya :D:D

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 1        Hayır : 2

17. mst

Merhaba arkadaşlar. Bir kaydımı paylaşmak istiyorum. Tonlar tamamen Pocket Pod'a aittir. :) Bilgisayarım oldukça eski. Prosesörü direct out'tan M-Audio Fasttrack (2 değil) ses kartına giriyorum ve kaydı bu şekilde alıyorum. Daha iyi bilgisayarlarla, ses kartlarıyla çok daha iyi kayıtlar da almanız mümkün tabii ki. Buyrun: http://www.youtube.com/watch?v=YHpsHCEG7Q0

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 10        Hayır : 2

scream

Gerçekten kaliteli sesi varmış, güzel bir şekilde çalmışsın sende kardeşim, tebrikler.

16. ALİ RİFAT GÜLPINAR

Dün aldım cihazı, kulaklıkla ilk denemeyi yaptım ki alış amacım öncelikli olarak buydu. Sonuç beni çok memnun etti. Az da olsa oyuncak gitar ya da org sesi bekliyordum ama öyle bişey yok. Akşam olsun da eve gidip cayır cayır tonlarla çalmayı bekliyorum. Ha bu arada clean tonlar da çok gerçekçi ve kaliteli tabii daha amfi ve miksere giriş yapmadım. Bir de kontroller cihaz üzerinde biraz karışık. Sanki üçüncü bir kola ihtiyaç duyuyor insan. Sahneyi bırakın ev için bile ayarların bilgisayardan yapılması daha rahat olacak gibi görünüyor.

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 11        Hayır : 3

15. buraksener
Bu alet konserde kullanılabilir mi?
Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 32        Hayır : 27