Toplam Mini Forum: 12 - Toplam Mini Forum Yanıt: 2
Mesaj yazabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
12. OsOklsyG

Arkadaşlar anlamadıgım birşekilde birden ses gidiyor youtube daki şey oldugu yerde kalıyor oynatmıyor veya mp3 de de öyle. Ses kartının ışığı sönüyor bazende kırmızı kalıyor, çıkarıp takınca düzeliyor, ama bu sefer düzelmedi böyle bir sorun yaşayan var mı?

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 2        Hayır : 0

11. adamcliff

Bu ses kartını yaklaşık 2 aydır GuitarRig ile kullanıyorum. Bir ara GuitarRig hata verip kapandı. Tekrar açtığımda ses yoktu. Asio4all'u kaldırıp tekrar yükledim, bilgisayarı resetledim falan sonra kendiliğinden düzeldi. Şimdi aynı sorun terkarlandı ama ne yaptıysam düzeltemedim. Hatta bilgisayarı formatlayıp yeniden kurmama rağmen sonuç vermedi. Aynı anda hem bilgisayardan hem gitardan ses alamıyorum. Sorunun kaynağından emin olamıyorum. Ux1, Asio4all, GuitarRig ?

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 0        Hayır : 0

10. Doğu

Bu ürünü Windows 8 ile kullanabilir miyim?

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 10        Hayır : 0

9. Quercus
Yaklaşık olarak 6 aydır bu ürünü kullanıyorum. Ses kalitesi beklentimin çok üzerinde çıktı. Henüz mikrofon ile kayıt alma imkanım olmadığı için bir şey diyemeyeceğim fakat gitar için ses kalitesi oldukça başarılı. Fiyatının her kuruşunu sonuna kadar hak eden bir ürün olduğunu düşünüyorum. Kayıt konusunda oldukça amatörüm. Kendi imkanlarımla ilk denememdir. Size biraz fikir vermesi açısından dinleyebilirsiniz. http://www.youtube.com/watch?v=cvmjWtcBTXA
Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 4        Hayır : 0

8. ucubemsi

M-audio m-track ile line 6 pod studio ux1 arasında kaldım. Gitar kayıt ve gitar efektleri için line 6 mantıklı ama mikrofonla alacağım kayıtlarda önemli benim için . line 6 beni idare eder mi? line 6 için (evet), M-audio M-track (hayır)...

Bu Yorum Doğru Mu?

Evet : 12        Hayır : 2

Quercus

Bu ses kartından ne beklediğinize göre değişir. Eğer gitarı ses kartına bağlayarak çalmak ve kayıt almak istiyorsanız Podfarm yazılımı çok başarılı. Fakat amfi mikrofonlayarak kayıt almayı düşünüyorsanız ve condenser mikrofonunuz varsa M-track seçmeniz sizin için daha iyi olabilir. UX1'de maalesef 48 volt desteği yok. Ama isterseniz biraz daha ekleyip UX2 alırsanız, hem podfarmdan yararlanıp hem amfi mikrofonlayarak kayıt alabilirsiniz.